You are currently viewing La sèrie turca "Hermanos" (10,5%) s'imposa a la nit, però TV3 (13,6%) guanya el dia gràcies als "TN"
"Hermanos" (Antena 3 )

La sèrie turca "Hermanos" (10,5%) s'imposa a la nit, però TV3 (13,6%) guanya el dia gràcies als "TN"

El TN Vespre (27,0%) i el TN Migdia (30,1%) disparen un dia més l'audiència de la cadena pública

TV3 (13,6%) va ser la més vista de dilluns gràcies als telenotícies que van aconseguir unes xifres excepcionals i van ser els dos espais més vistos del dia.: el TN Vespre (27,0%) i el TN Migdia (30,1%). També destaquen els dos Cuines (29,5% i 25,0%).

A la nit, el penúltim episodi de la sèrie Habitació 301 va perdre -0,2 dècimes (9,6%) però va ser líder. En canvi el darrer capítol es va quedar amb un 7,5% i la sèrie turca d'Antena 3, Hermanos (10,5%) va liderar a partir de les 23h.

A la tarda, Sálvame va viure un dels seus pitjors dies i no va arribar al 10%: el Limón va fer un 6,6%, el Naranja un 9,4% i el Sandía un 6,5%.

22/08
13,611,67,66,05,83,63,1
PRIME TIME
  • El primer episodi de la sèrie Habitació 301 (9,6%) lidera i la sèrie turca Hermanos (10,5%) s'imposa a partir de les 23h
Habitació 301172.0009,6%
First dates (22h)130.0007,4%
Hermanos (23h)121.00010,5%
Habitació 301 (22.50h)117.0007,5%
El hormiguero114.0006,5%
El intermedio (21.30h)108.0006,1%
La noche de los cazadores104.0006,9%
CSI Vegas (22h)104.0005,8%
CSI Vegas (23h)96.0006,8%
CSI Vegas (00h)85.0009,7%
Días de cine (22h)79.0005,4%
El taquillazo (22.30h)62.0005,0%
Viajeros Cuatro (23h)35.0002,9%
VESPRE
  • Pasapalabra (18,8%) s'imposa clarament a Llucià Ferrer (12,6%) i el "Sandía" s'enfonsa (6,5%)
Pasapalabra236.00018,8%
Atrapa'm si pots estiu156.00012,6%
Aquí la tierra126.0009,3%
La Sexta Noticias 20h99.0008,2%
Sálvame sandía83.0006,5%
Te ha tocado (19.50h)70.0006,1%
Cuatro al día 20h44.0003,6%
TARDA
  • Tierra amarga lidera (15,9%), Sálvame queda per sota del 10% i el Tot es mou estiu (3,2%) no aixeca cap
Tierra amarga156.00015,9%
Boom!110.00011,0%
Más vale tarde99.0009,7%
Sálvame naranja99.0009,4%
El cazador 87.0008,7%
Servir y proteger53.0005,3%
Tot es mou33.0003,2%
Cuatro al día23.0002,3%
SOBRETAULA
  • El Paradís de les senyores (15,1%) guanya a la sèrie d'Antena 3 (13,3%) i Sálvame limón toca fons (6,6%)
Cuines (15.35h)282.00021,4%
Cuines (15.50h)231.00017,3%
El Paradís de les senyores193.00015,1%
Amar es para siempre160.00013,3%
Saber y ganar131.0009,3%
Zapeando91.0006,8%
Sálvame limón89.0006,6%
Cine32.0002,6%
Todo es mentira21.0001,5%
MIGDIA
  • El Comarques (21,0%) i La Ruleta (17,1%) dominen la franja
TN Comarques222.00021,0%
La ruleta de la suerte204.00017,1%
Ya es mediodía98.0009,1%
Corazón66.0005,0%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre447.00027,1%
Noticias 2210.00013,1%
Informativos T5124.0007,7%
Telediario 293.0005,7%

MIGDIA

TN Migdia432.00030,1%
Noticias 1234.00015,7%
Informativos T5137.0009,2%
La Sexta Noticias73.0005,2%
Telediario 169.0004,6%
CANALS CCMA
  • 324 (1,4%)
  • Super3/33 (0,5%)
  • Esport 3 (0,9%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Deixa un comentari