You are currently viewing El "Polònia" (19,9%) fa rècord i doblega a "El Hormiguero" (11,2%) i Sanchis torna a pujar (1,6%)
Puigneró al "Polònia"

El "Polònia" (19,9%) fa rècord i doblega a "El Hormiguero" (11,2%) i Sanchis torna a pujar (1,6%)

TV3 lidera el dia (14,5%), Antena 3 segueix segona (12,4%), Tele 5 es queda amb un 9,1% i 8tv arriba a un 1,2%

Dijous per a TV3 (14,5%) gràcies als TN i el Polònia que va fer el rècord de la temporada amb un 19,9% i va tornar a doblegar a El Hormiguero (11,2%) tot i que a Espanya va ser el més vist amb un 19,8%.

A partir de les 23h, TV3 va seguir líder amb el Persona infiltrada de Marta Torné que va aconseguir un 12,6% i va deixar a la resta d'ofertes per sota del 10%. La crisi de govern va disparar al Més 324 (4,6%) i a El Pentàgon de Vicent Sanchis que va fer el seu millor resultat a 8tv amb 31.000 espectadors i un 1,6%. Tot i això, el més vist de 8tv va ser la sèrie Perry Mason amb 34.000 espectadors i un 2,9%.

29/09
14,512,49,16,35,63,33,31,2
PRIME TIME
  • El Polònia (19,9%) fa el rècord de la temporada
  • Marta Torné (12,6%) iguala la dada de fa una setmana
  • Sanchis fa el seu màxim a 8tv (1,6%)
Polònia387.00019,9%
El hormiguero221.00011,2%
Persona infiltrada (22.50h)187.00012,6%
First dates (21.45h)137.0007,0%
Dúos increíbles109.0008,4%
Pesadilla en El Paraíso105.0008,6%
MAPI104.0005,3%
El peliculón (23h)103.0008,9%
Més 32480.0004,6%
El intermedio (21.30h)73.0003,7%
Persona infiltrada (00h)55.0006,5%
Comisario Montalbano43.0004,5%
Cine (22.30h)30.0002,3%
Horizonte32.0003,1%
El Pentàgon 31.0001,6%
El Circ (23.50h)27.0002,8%
El Circ (23.10h)18.0001,2%
VESPRE
  • Toni Soler puja a un 15,0%
Pasapalabra279.00018,8%
Està passant235.00015,0%
Aquí la tierra182.00011,3%
Sálvame sandía111.0007,4%
La Sexta Noticias 20h90.0006,4%
Te ha tocado (19.50h)82.0007,0%
Cuatro al día 20h24.0001,7%
Opina Cat Vespre15.0001,1%
Senabre contraataca7.0000,4%
TARDA
  • Antena 3 arrasa amb la sèrie turca Tierra amarga (17,4%) i Sálvame no arriba al 10%
Tierra amarga185.00017,4%
Sálvame naranja 109.0009,9%
Boom! 108.0009,6%
Servir y proteger 98.0009,2%
El cazador86.0007,6%
Planta baixa86.0007,6%
Más vale tarde65.0005,9%
Cuatro al día27.0002,5%
Opina Cat13.0001,2%
SOBRETAULA
  • El Com si fos ahir (17,6%) s'imposa un dia més i Sálvame limón segueix fluix (9,1%)
Cuines 334.00023,5%
Com si fos ahir240.00017,5%
Amar es para siempre139.00012,3%
Sálvame limón 120.0009,1%
Saber y ganar106.0007,6%
Zapeando66.0005,1%
Cine (16.30h)64.0005,4%
Todo es mentira54.0004,1%
Perry Mason34.0002,9%
MIGDIA
  • Arguiñano segueix disparat (19,6%) i la crisi entre ERC i Junts fa caure a Melero (8,1%)
TN Comarques225.00021,8%
La ruleta de la suerte 208.00017,7%
Cocina Karlos Arguiñano148.00019,6%
Ya es mediodía113.00010,4%
Al rojo vivo65.00010,4%
Tot es mou40.0008,1%
Mañanas de cine28.0003,4%
Hablando claro22.0003,1%
Perry Mason11.0000,7%
En boca de todos8.0000,8%
MATÍ
  • Els Matins perden pistonada (13,2%) i cauen al quart lloc
El programa del verano64.00015,5%
Espejo público56.00013,8%
Aruser@s (9h)52.00015,3%
Els matins41.00013,2%
Aruser@s. El Humorning 32.00011,5%
La hora de la 115.0004,4%
Cafè d'idees3.0001,1%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre488.00024,9%
Noticias 2254.00013,3%
Telediario 2147.0007,5%
Informativos T5145.0007,6%
La Sexta Noticias 20h90.0006,4%
Cuatro al día 20h24.0001,7%

MIGDIA

TN Migdia354.00024,6%
Noticias 1224.00015,1%
La Sexta Noticias 14h147.00010,2%
Informativos T5126.0008,5%
Telediario 188.0006,0%
RÀNQUING SETEMBRE
14,410,89,56,85,74,13,00,8

Font: CCMA, Dos 30'

Deixa un comentari