You are currently viewing Els millors moments d'"Eufòria" (17,0%) també guanyen a "La Voz" (12,1%) i al "Deluxe" (10,6%)
La Mariona i el Triquell a "Eufòria" (TV3)

Els millors moments d'"Eufòria" (17,0%) també guanyen a "La Voz" (12,1%) i al "Deluxe" (10,6%)

TV3 va ser la més vista del dia amb un 13,6% gràcies als telenotícies, el cine i el concurs musical

Només fa una setmana de la gran final d'Eufòria quan 472.000 espectadors i un 29,7% de quota van seguir la proclamació de la Mariona com a guanyadora del programa de TV3. Aquest divendres, tot i ser un dia de Sant Joan festiu, la cadena va apostar per emetre un recull dels millors moments i ho va tornar a aconseguir. Fins a 285.000 espectadors i un gran 17,0% van veure "La millor Eufòria", que va ser el tercer espai més vist, després dels Telenotícies.

Destaca un cop més l'audiència que va aconseguir entre els més joves. A la franja d'edat de 4 a 12 anys va fer un estratosfèric 66,5% i en la de 13 a 24 va fer un 23,0%.

PRIME TIME
  • Els millors moments d'Eufòria (17,0%) lideren
  • La Voz (12,2%) guanya +0,4 dècimes i s'imposa a partir de les 23h
Eufòria285.00017,0%
La Voz Kids164.00012,1%
Viernes Deluxe123.00010,6%
Amor amb preavís (23h)89.0007,7%
Cine. Valor de ley87.0005,5%
Equipo de investigación87.0005,2%
First dates84.0005,2%
Equipo de investigación 68.0005,9%
El Blockbuster (22.15h)66.0004,2%
VESPRE
  • Pasapalabra (18,5%) sense rival
Pasapalabra229.00018,5%
Aquí la tierra131.00010,0%
Tarda de cine 399.0008,6%
Ya son las ocho96.0007,7%
La Sexta Noticias 20h68.0005,8%
Cuatro al día 20h42.0003,4%
TARDA
  • Sálvame (12,9%) lidera la franja
Sálvame naranja153.00012,9%
Tierra amarga 149.00012,2%
El cazador111.00010,3%
Tarda de cine 2108.0008,9%
Más vale tarde90.0007,7%
España directo83.0007,4%
Boom!77.0007,2%
Servir y proteger56.0004,5%
Cuatro al día34.0003,0%
SOBRETAULA
  • El cine de TV3 (16,9%) lidera amb contundència
Tarda de cine 1231.00016,9%
Sálvame limón146.00010,3%
Zapeando132.0009,5%
Saber y ganar123.0008,5%
Amar es para siempre114.0008,8%
Princesa en la nieva53.0004,0%
Todo es mentira39.0002,7%
MIGDIA
  • Antena 3 domina sense el TN Comarques
La ruleta de la suerte204.00018,0%
Cocina Karlos Arguiñano144.00017,9%
Ya es mediodía 119.00011,0%
Manduka118.00012,2%
Al rojo vivo58.0008,8%
Corazón58.0004,6%
Els habitants de la fi del món57.0007,8%
MATÍ
  • Arús (19,8%) dobla a la resta de cadenes
Aruser@s 67.00019,8%
El Programa de Ana Rosa46.00010,3%
Notícies 32431.0009,7%
Espejo público31.0007,0%
La Hora de La 1 18.0004,6%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

MATÍ

Notícies 32411.00015,1%
Telediario matinal8.0009,5%
Noticias de la mañana5.0004,9%
Informativos T52.0001,3%

MIGDIA

TN Migdia371.00026,9%
Noticias 1182.00012,1%
Informativos T5122.0008,6%
La Sexta Noticias119.0008,7%
Telediario 161.0004,3%

NIT

TN Vespre342.00022,6%
Noticias 2149.00010,3%
Informativos T5143.0009,8%
Telediario 286.0005,7%
AUDIÈNCIA 8TV
  • Bonanza: 8.000 (0,6%)
  • Agatha Christie: 11.000 (1,0%)
  • Agatha Christie: 20.000 (1,4%)
  • Economia de guerra: 21.000 (1,2%)
  • Pel·lícula: Misterios del sexo: 18.000 (1,5%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Deixa un comentari