"Crims" (18,9%) guanya al Barça-Girona (17,6%) i el "Zona Franca" es queda amb un 3,3%

El desenllaç del cas Jordi Comas va ser l'espai més vist del dia amb 416.000 espectadors (18,9%) i el partit va aconseguir 395.000 seguidors

Jordi Comas i Carme Hospital a Platja d'Aro

TV3 (12,5%) va ser la cadena més vista de dilluns a 4 punts de la segona, Telecinco (8,5%). El desenllaç del Crims sobre el cas Jordi Comas va tornar a ser l'espai més vist del dia tot i competir amb la segona part del Barça-Girona. El programa de Carles Porta va reunir a 416.000 espectadors (18,9%) i el partit emès a DAZN va aconseguir 395.000 espectadors (17,6%)

El capítol va destacar entre els més joves amb un 23,2% en la franja de 13 a 24 anys i va superar al TN Vespre que va ser el segon espai més vist amb 405.000 espectadors (18,3%).

Al late, el Zona Franca no va aprofitar l'audiència que de Crims i es va quedar amb 30.000 espectadors i un 3,3%.

10/04
12,58,57,97,06,75,32,60,7
PRIME TIME
  • Crims (18,9%) lidera sense rival i el Zona Franca torna amb un 3,3%
Crims. Jordi Comas III416.00018,9%
Barça-Girona395.00017,6%
Crims. Iaia Anita209.00013,5%
La isla de las tentaciones172.00010,7%
El Hormiguero148.0006,4%
Masterchef125.0007,3%
First dates91.0004,0%
El intermedio75.0003,2%
El taquillazo72.0005,3%
Hermanos65.0004,7%
Gol a gol57.0003,9%
Focus50.0003,3%
Zona Franca30.0003,3%
Pel·lícula. El engaño7.0000,4%
VESPRE
  • Pasapalabra (12,0%) s'imposa i TV3 cau al 5è lloc amb el cinema
Pasapalabra207.00012,0%
Aquí la tierra160.0008,9%
La Sexta Noticias 135.0008,5%
Reacción en cadena100.0005,7%
Cine. La juguesca95.0006,3%
Cuatro al día 41.0002,6%
Cine. Ciudad en llamas17.0000,8%
TARDA
  • La pel·lícula de TV3 (11,7%) i El cazador (9,5%) lideren la franja
Pel·lícula. L'última oportunitat164.00011,7%
El cazador130.0009,5%
Sálvame naranja120.0008,8%
El paraíso de las señoras105.0008,0%
Más vale tarde104.0007,8%
Pel·lícula. Tornar a caçar102.0007,7%
Y ahora Sonsoles101.0007,6%
25 palabras86.0006,5%
Pecado original81.0006,1%
El paraíso de las señoras81.0006,0%
Todo es mentira bis44.0003,2%
Bonanza25.0001,8%
Cuatro al día23.0001,7%
Maria Wern17.0001,2%
Bonanza16.0001,1%
Bonanza14.0001,1%
SOBRETAULA
  • El Cuines (21,7% i 20,0%) arrasa a la competència
Cuines 343.00021,7%
Cuines299.00020,0%
La promesa123.0008,7%
Sálvame limón112.0007,8%
Amar es para siempre101.0007,2%
Zapeando85.0005,9%
Saber y ganar80.0005,3%
Tiempo Roberto Brasero71.0004,9%
Todo es mentira18.0001,2%
Bonanza13.0000,8%
Bonanza11.0000,8%
MIGDIA
  • Arguiñano (16,1%), La Ruleta (17,3%) i el Comarques (25,5%) dominen amb contundència
TN Comarques377.00025,5%
La ruleta de la suerte203.00017,3%
Cocina Karlos Arguiñano129.00016,1%
Gent de mercats104.00010,5%
Ya es mediodía92.0008,4%
Al rojo vivo76.00010,9%
El programa de Ana Rosa57.00011,2%
Gent de mercats30.0004,9%
Espejo público27.0005,3%
Hablando claro23.0003,7%
Alerta cobra (11.20)20.0003,8%
Alerta cobra (12.15)19.0003,5%
En boca de todos16.0001,4%
Bonanza 2.0000,3%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre405.00018,3%
Noticias 2190.0008,8%
La Sexta Noticias 135.0008,5%
Informativos T5135.0006,2%
Telediario 2130.0005,9%
Cuatro al día 41.0002,6%

MIGDIA

TN Migdia377.00025,5%
Noticias 1215.00013,6%
La Sexta Noticias 134.0009,3%
Informativos T5130.0008,3%
Telediario 1124.0007,8%
RÀNQUING ABRIL 2023
11,98,67,97,85,34,84,20,8

Audiència canals infantils (de 4 a 12 anys)

  • 22,8%
  • 9,7%
  • 9,3%
  • 2,0%

Audiència del SX3

(de 19.30h a 22h)

  • Els 3 de sota: 14.000 (1,1%)
  • Sakura: 1.000 (0,0%)
  • Ràndom: 15.000 (0,8%)
  • Hoodie: 0 (0,0%)
  • El detectiu Conan: 0 (0,0%)
  • El detectiu Conan: 0 (0,0%)

(de 14.20 a 15.30)

  • Kung-fu panda: 5.000 (0,4%)
  • El detectiu Conan: 5.000 (0,3%)
  • El detectiu Conan: 8.000 (0,5%)

Font: CCMA

ETIQUETES:

Comentaris ( 4 )

  1. aquadelphboy89

    Hola, no teniu les audiencies del dimecres 5 al diumenge 9 d'abril? M'agradaria sapiguer sobretot les dades de la pelicula de one piece que van emetre dimecres 5

    1. Redacció

      Hola Noel, hem penjat un article amb el més destacat dels dies que ens demanes que podràs trobar a la home. Pel que fa a One Piece va fer 2.000 espectadors (0,1%)

  2. Rosa

    Crims. no m'agrada gens

  3. Rosa

    A mi no m'AGRADA gents Crim. Rosa

Deixa un comentari