"El Hormiguero" (11,8%) s'imposa al cine de TV3 (9,1%) i el "Zona Franca" (1,9%) toca fons

Danae Boronat va fer el seu tercer pitjor resultat amb només 20.000 espectadors i va empatar amb "El Circ" de 8tv

Danae Boronat al "Zona Franca"

TV3 (14,1%) va ser la cadena més vista d'aquest dimecres. La cadena pública va aconseguir els quatre espais més vistos amb el TN Vespre al capdavant amb 506.000 (24,9%), TN Migdia amb 426.000 (28,4%), el Cuines amb 330.000 (25,0%) i la sèrie Com si fos ahir amb 248.000 (19,2%).

En canvi, a la nit la cadena pública va patir amb La gran pel·lícula "Cosmètica de l'enemic" que amb 159.000 espectadors i un pobre 9,2%, es va veure superada per El Hormiguero amb 234.000 (11,8%).

Després del cinema, el Zona Franca de Danae Boronat va fer el seu tercer pitjor resultat amb només 20.000 espectadors i un 1,9% i va empatar amb El Circ de 8tv (1,8%).

29/03
14,110,97,97,06,72,92,50,9
PRIME TIME
  • El Hormiguero (11,8%) i El Círculo de los famosos (10,1%) lideren la nit
  • El Zona Franca (1,9%) comença amb un 7,0% i acaba amb un 0,6%
El hormiguero234.00011,8%
La gran pel·lícula159.0009,2%
Supervivientes. Última hora154.0007,8%
El intermedio144.0007,0%
First dates128.0006,4%
Viaje centro de la tele126.0006,3%
El círculo de los famosos122.00010,1%
Días de tele105.0008,5%
El taquillazo82.0006,0%
Més 32468.0004,0%
Onze44.0003,5%
Desaparecidos (23.00)38.0003,1%
Especial caso Negreira34.0003,3%
El Pentàgon23.0001,2%
Zona Franca 20.0001,9%
El Circ late (23.40)20.0001,8%
Ares revolution 15.0002,0%
El Circ (22.40)11.0000,6%
El Circ (22.00)9.0000,4%
VESPRE
  • L'Opina Cat (2,4%) de 8tv supera a Cuatro (2,1%)
Pasapalabra244.00015,7%
Està passant232.00014,7%
Aquí la tierra181.00010,8%
Reacción en cadena93.0006,0%
La Sexta Noticias 81.0005,7%
Opina Cat vespre33.0002,4%
Cuatro al día 30.0002,1%
TARDA
  • Antena 3 lidera la tarda amb comoditat i Sálvame (10,8%) millora
Y ahora Sonsoles132.00012,3%
Pecado original122.00011,8%
Sálvame naranja112.00010,8%
El cazador107.0008,9%
Planta baixa98.0009,1%
CSI Miami98.0009,1%
25 palabras96.0008,8%
Poldark89.0008,5%
Más vale tarde48.0004,5%
El comodín de La 142.0004,1%
El bazar de la caridad40.0003,8%
Cuatro al día27.0002,6%
Todo es mentira bis25.0002,3%
Opina Cat 23.0002,0%
Opina Cat Express17.0001,6%
SOBRETAULA
  • L'àtic de 8tv (0,3% i 0,2%) segueix sota mínims
Cuines 330.00025,0%
Com si fos ahir248.00019,2%
Saber y ganar127.0009,6%
Mentes criminales104.0008,2%
Sálvame limón90.0007,1%
Amar es para siempre86.0007,5%
La promesa72.0006,2%
Tiempo Roberto Brasero70.0005,4%
Zapeando66.0005,4%
Todo es mentira45.0003,5%
Bonanza11.0000,7%
L'àtic (17.00)4.0000,3%
L'àtic (16.00)2.0000,2%
MIGDIA
  • Arguiñano (17,0%) i Ana Rosa (15,3%) dominen la franja
TN Comarques242.00022,8%
La ruleta de la suerte213.00016,8%
Cocina Karlos Arguiñano139.00017,0%
Ya es mediodía125.00010,9%
Tot es mou68.00013,1%
El programa de Ana Rosa66.00015,3%
Ahora o nunca (14.15)61.0004,5%
Al rojo vivo59.0008,9%
Hablando claro40.0006,9%
Espejo público30.0006,9%
En boca de todos15.0001,3%
Bonanza (12.50)12.0001,8%
Alerta cobra (12.15)10.0001,9%
Alerta cobra (11.20)6.0001,3%
Bonanza (12.00)4.0000,8%
Bonanza (13.40)3.0000,4%
MATÍ
  • Alfons Arús (17,7 i 18,5%) lidera de 7.45 a 10.45
El programa de Ana Rosa66.00015,3%
Aruser@s. El Humorning 63.00018,5%
Aruser@s53.00017,7%
Els matins40.00012,6%
Espejo público30.0006,9%
La hora de La 128.0008,1%
Alerta cobra (10.25)6.0001,4%
Heldt (9.45)5.0001,6%
Heldt (8.50)5.0001,6%
Bonanza (10.25)4.0001,1%
Cafè d'idees3.0001,0%
Bonanza (9.25)3.0000,9%
Bonanza (8.35)00,0%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre506.00024,9%
Noticias 2241.00012,0%
Telediario 2162.0008,0%
Informativos T5147.0007,2%
La Sexta Noticias 81.0005,7%
Cuatro al día 30.0002,1%

MIGDIA

TN Migdia426.00028,4%
Noticias 1233.00015,4%
La Sexta Noticias 158.00010,3%
Informativos T5131.0008,7%
Telediario 1117.0007,9%
RÀNQUING MARÇ 2023
14,49,98,57,15,94,32,40,8

Audiència canals infantils (de 4 a 12 anys)

  • 13,5%
  • 7,0%
  • 6,4%
  • 2,0%

Audiència del SX3

(de 19.30h a 22h)

  • Info K: 0 (0,0%)
  • Els Betapodcast: 0 (0,0%)
  • Sakura: 1.000 (0,0%)
  • Ràndom: 15.000 (0,9%)
  • Hoodie: 29.000 (1,7%)
  • El detectiu Conan: 30.000 (1,5%)
  • El detectiu Conan: 28.000 (1,3%)
  • Mike. El magnífic: 0 (0,0%)

(De 14.20. 15.30)

  • Kung-fu Panda: 0 (0,0%)
  • Black Cover: 0 (0,0%)
  • Black Cover: 0 (0,0%)

Font: CCMA

ETIQUETES:

Comentaris ( 3 )

  1. EDU

    Ja no fan Haikyu, … està equivocat

  2. Jaume

    que va fer el basquet del Joventut a E3? Gràcies

Deixa un comentari