You are currently viewing El Piromusical (30,9%) i "El Foraster" (22,4%) arrasen i tomben a "Masterchef" (10,3%)
Piromusical 2022 (TV3)

El Piromusical (30,9%) i "El Foraster" (22,4%) arrasen i tomben a "Masterchef" (10,3%)

TV3 (17,3%) lidera el dilluns a 5,8 punts d'Antena 3 (11,5%) mentre 8tv es queda amb un 0,7%

Nou dilluns rodó per a TV3 amb un 17,3% de mitjana i amb El Piromusical de la Mercè que va fer el rècord des de l'any 2017 i va ser l'espai més vist del dia amb 660.000 espectadors i un gran 30,9%. Després del TN Vespre (24,7%), El Foraster a El Serrallo va ser el tercer espai més vist amb 425.000 i un 22,4%.

Una situació oposada va viure 8tv que només va aconseguir un 0,7%. El Pentàgon de Vicent Sanchis, la primera part d'El Circ i Senabre contraataca es van quedar amb un 0,4% i l'Opina Cat amb un 0,5%.

26/09
17,311,510,47,05,83,73,10,7
PRIME TIME
  • Quim Masferrer (22,4%) lidera sense rival però perd -4,6 punts
  • Masterchef (10,3%) guanya +1,1 punts
  • En el nombre de Rocío (10,9%) creix +0,3 dècimes
El Piromusical660.00030,9%
El Foraster. El Serrallo425.00022,4%
El Foraster. Llívia190.00016,0%
El hormiguero183.0008,6%
Pesadilla en El Paraíso169.0008,1%
First dates (21.45h)156.0007,4%
Masterchef Celebrity143.00010,3%
Hermanos (23h)121.0008,5%
En el nombre de Rocío (23h)114.00010,9%
El intermedio (21.30h)80.0003,8%
Días de cine 79.0004,1%
El taquillazo 47.0003,2%
Debate de las tentaciones 45.0003,8%
Onze (23h)42.0002,8%
Més 32423.0001,2%
El Circ after (23.50h)13.0001,2%
El Pentàgon9.0000,4%
El Circ (23h)7.0000,4%
VESPRE
  • Pasapalabra (19,5%) deixa sense opcions a Toni Soler (12,6%)
Pasapalabra323.00019,5%
Està passant216.00012,6%
Aquí la tierra175.0009,8%
Sálvame sandía166.00010,0%
La Sexta Noticias 20h84.0005,5%
Te ha tocado (19.50h)82.0005,8%
Cuatro al día 20h34.0002,2%
Opina Cat vespre20.0001,4%
Senabre contraataca8.0000,4%
TARDA
  • Antena 3 i Tele 5 es reparteixen la franja
Tierra amarga173.00014,8%
Sálvame naranja 167.00013,9%
Boom! 154.00012,8%
Planta baixa98.0008,0%
El cazador 74.0006,4%
Servir y proteger 69.0005,9%
Más vale tarde64.0005,4%
Todo es mentira bis63.0005,2%
Grandes documentales63.0005,1%
Cuatro al día24.0002,0%
Opina Cat6.0000,5%
SOBRETAULA
  • El Com si fos ahir (16,6%) lidera a la baixa i Sálvame Limón (11,3%) puja al segon lloc
Cuines 334.00022,5%
Com si fos ahir229.00016,6%
Sálvame limón 154.00011,3%
Amar es para siempre138.00011,1%
Saber y ganar96.0006,7%
Zapeando83.0006,2%
Tu tiempo con R. Brasero82.0006,0%
Cine60.0004,7%
Todo es mentira64.0004,6%
Perry Mason23.0001,8%
MIGDIA
  • Melero fa el rècord de la temporada (14,7%)
TN Comarques272.00024,8%
La ruleta de la suerte 210.00016,9%
Cocina Karlos Arguiñano133.00018,4%
Ya es mediodía116.00010,3%
Al rojo vivo63.00010,8%
Tot es mou62.00014,7%
Mañanas de cine33.0003,6%
El detectiu Conan27.0001,8%
Hablando claro23.0003,4%
En boca de todos22.0002,3%
Perry Mason8.0000,6%
MATÍ
  • Arús arrasa (21,9%) i Oltra es queda amb un baix 10,3%
Aruser@s (9h)65.00021,9%
El programa del verano51.00014,4%
Aruser@s. El Humorning 40.00014,3%
Espejo público33.0009,2%
Els matins31.00010,3%
La hora de la 118.0005,9%
Alerta cobra7.0002,3%
Bonanza6.0002,1%
Cafè d'idees00,0%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre496.00024,7%
Noticias 2282.00014,1%
Informativos T5180.0009,0%
Telediario 2153.0007,5%
La Sexta Noticias 20h84.0005,5%
Cuatro al día 20h34.0002,2%

MIGDIA

TN Migdia414.00028,2%
Noticias 1230.00015,2%
Informativos T5137.0009,1%
La Sexta Noticias109.0007,4%
Telediario 1103.0006,9%
RÀNQUING SETEMBRE
14,310,79,46,75,74,23,00,8

Font: CCMA, Dos 30'

Comentaris ( 2 )

  1. Marc

    Sabeu res del diumenge?

    1. Redacció

      Marc, la dada de la carrera que ens vas demanar no l'hem obtinguda

Deixa un comentari