You are currently viewing "El comptable" (13,8%) guanya a Manel Fuentes (12,1%) i al "Deluxe" (8,2%)
Ben Affleck a "El comptable"

"El comptable" (13,8%) guanya a Manel Fuentes (12,1%) i al "Deluxe" (8,2%)

La pel·lícula de TV3 aconsegueix 182.000 espectadors i lidera la nit de divendres

TV3 va ser la més vista d'aquest divendres amb un bon 14,0% gràcies com sempre als tres Telenotícies, els dos Cuines (24,8% i 18,4%) i la sèrie El Paradís de les senyores (15,0%).

A la nit, La gran pel·lícula "El comptable" també va ser la opció preferida amb 182.000 espectadors i un bon 13,8%. Per darrere van quedar el concurs de Manel Fuentes a Antena 3, Veo cómo cantas (12,1%) i Viernes Deluxe (8,2%).

26/08
14,012,110,56,05,93,02,8
PRIME TIME
  • El cine de TV3 es manté líder (13,8%) i supera a Antena 3 (12,1%) mentre el Deluxe (8,2%) segueix sota mínims
Pel·lícula. El comptable182.00013,8%
Veo cómo cantas164.00012,1%
First dates130.0008,9%
Cine. Presunto inocente100.0007,8%
Viernes Deluxe76.0008,2%
La Sexta columna65.0004,5%
El blockbuster 48.0004,0%
Equipo de investigación44.0003,2%
Historia de nuestro cine32.0002,8%
VESPRE
  • Pasapalabra (20,2%) lidera, Lluicà Ferrer es manté segon (14,1%) i el Sandía (10,6%) guanya +1,8 punts
Pasapalabra216.00020,2%
Atrapa'm si pots estiu147.00014,1%
Sálvame sandía113.00010,6%
Aquí la tierra91.0007,9%
La Sexta Noticias 20h80.0007,9%
Te ha tocado (19.50h)53.0005,3%
Cuatro al día 20h33.0003,3%
TARDA
  • Sálvame Naranja (13,0%) guanya +1,0 punt i Tierra amarga arrasa (17,9%) en baixa -1,7
Tierra amarga163.00016,2%
Boom!133.00014,6%
Sálvame naranja131.00013,0%
Más vale tarde77.0007,7%
Tot es mou estiu54.0005,5%
Grandes documentales49.0004,3%
Servir y proteger (17.10h)44.0003,9%
El cazador (19h)34.0003,8%
Cuatro al día33.0003,4%
El cazador (18h)27.0002,7%
SOBRETAULA
  • El Paradís de les senyores (15,0%) lidera i Sálvame limón (11,0%) guanya +3,9 punts
Cuines (15.40h)305.00024,8%
Cuines (16h)218.00018,4%
El Paradís de les senyores171.00015,0%
Sálvame limón139.00011,9%
Amar es para siempre114.00010,1%
Saber y ganar108.0009,1%
Zapeando80.0006,8%
La Vuelta68.0005,8%
Todo es mentira26.0002,4%
MIGDIA
  • El Comarques (24,3%) arrasa i supera en 8,6 punts a La Ruleta (15,7%)
TN Comarques234.00024,3%
La ruleta de la suerte164.00015,7%
Ya es mediodía116.00012,0%
Cocina Karlos Arguiñano89.00013,0%
Manduka (13.30h)50.0006,8%
Corazón (14.20h)47.0004,1%
Al rojo vivo43.0008,1%
Mañanas de cine33.0004,5%
En boca de todos (13.15h)21.0002,6%
Els habitants de la fi del món15.0003,8%
Manduka (13h)13.0002,3%
MATÍ
  • Tele 5 lidera (15,4%) i Arús puja al segon lloc amb reemissions (0,2%)
El programa del verano52.00015,4%
Aruser@s Fresh26.0009,2%
La hora de la 126.0007,2%
Notícies 32423.0009,1%
Espejo público19.0005,6%
Alerta cobra2.0000,8%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre295.00022,1%
Noticias 2192.00014,6%
Informativos T5113.00010,6%
Telediario 297.0007,2%

MIGDIA

TN Migdia352.00028,0%
Noticias 1200.00015,3%
Informativos T5183.00012,5%
La Sexta Noticias118.0009,7%
Telediario 169.0005,3%

Font: CCMA, Dos 30'

Deixa un comentari