You are currently viewing "Supervivientes (16,3%) lidera la nit i TV3 guanya el dia (14,3%) gràcies als "TN" i "Cuines"
Gessamí Caramés al "Cuines" (TV3)

"Supervivientes (16,3%) lidera la nit i TV3 guanya el dia (14,3%) gràcies als "TN" i "Cuines"

TV3 lidera el dimarts (14,3%), seguida de Tele 5 (11,6%), Antena 3 (9,7%) i La 1 (6,1%)

TV3 va ser la cadena més vista de dimarts amb els tres espais més vistos del dia: el TN Migdia (29,5%), TN Vespre (24,8%) i el Cuines (20,3%). A la nit, es va imposar còmodament Tele 5 amb Supervivientes (16,3%), seguida de TV3 amb el Sense ficció (11,2%) i la sorpresa la va donar La 2 sent la 3a opció amb El Comisario Montalbano (7,3%).

A la sobretaula, el Com si fos ahir (12,8%) va patir per mantenir el lideratge contra el Tour de França (11,3%) i a la tarda, la sèrie El Paradís de les senyores (11,9%) va guanyar per la mínima a Sálvame (11,5%).

19/07
14,311,69,76,14,94,23,40,7
PRIME TIME
  • Supervivientes (16,3%) lidera i creix +2,2 punts
  • El Sense ficció (11,2%) puja +3,2 punts
Supervivientes194.00016,3%
Sense ficció186.00011,2%
El Hormiguero127.0007,1%
El Comisario Montalbano123.0007,3%
First dates (21.30h)112.0008,3%
Cine. Causa justa (22.40h)87.0005,8%
El intermedio (21.30h)83.0004,7%
Sense ficció (23.50h)79.0008,0%
Six (23.30h)65.0003,9%
Hermanos (23.05h)63.0005,7%
Cine. Mentes poderosas (23h)53.0004,4%
VESPRE
  • Pasapalabra (21,2%) arrasa i Llucià Ferrer millora (12,8%)
Pasapalabra262.00021,2%
Atrapa'm si pots157.00012,8%
Sálvame sandía97.0007,7%
Te ha tocado (19.50h)81.0006,9%
Aquí la tierra (20.30h)81.0006,8%
La Sexta Noticias 20h77.0006,4%
Opina Cat vespre (20.10h)23.0001,8%
Cuatro al día 20h20.0002,4%
TARDA
  • El Paradís de les senyores (11,9%) guanya per la mínima a Sálvame (11,5%)
  • El Tot es mou estiu (4,8%) puja +1,3 punts
El Paradís de les senyores142.00011,9%
Sálvame naranja122.00011,5%
Tierra amarga115.00011,2%
Boom! (19h)96.0009,8%
El cazador (18.50h)82.0008,2%
Más vale tarde70.0007,3%
Servir y proteger (17.30h)58.0005,7%
Tot es mou estiu (17.45h)40.0004,8%
Cuatro al día29.0002,8%
Opina Cat25.0002,5%
SOBRETAULA
  • El Com si fos ahir (12,8%) pateix contra el Tour de França (11,3%)
Cuines (15.35h)308.00020,3%
Cuines (15.55h)253.00017,3%
Com si fos ahir180.00012,8%
Tour de Francia153.00011,3%
Sálvame limón134.0009,6%
Saber y ganar111.0007,8%
Amar es para siempre87.0007,4%
Zapeando55.0004,1%
Todo es mentira40.0002,8%
MIGDIA
  • Al rojo vivo (6,3%) segueix perdent audiència: -0,6 dècimes
TN comarques237.00021,6%
La ruleta de la suerte178.00014,7%
Cocina Karlos Arguiñano123.00013,9%
Ya es mediodía 123.00010,8%
Planta baixa (13h)86.0008,3%
Planta baixa prèvia (11h)67.00014,1%
Mañanas de cine (12.30h)49.0008,5%
Al rojo vivo (11h)41.0006,3%
MATÍ
  • Els matins (17,5%) lideren
Els matins58.00017,5%
El Programa de Ana Rosa 53.00012,4%
Aruser@s Fresh41.00011,7%
La Hora de La 1 34.0007,5%
Espejo público31.0007,3%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre365.00024,6%
Noticias 2231.00015,2%
Informativos T5118.0007,6%
Telediario 2112.0006,9%

MIGDIA

TN Migdia434.00029,5%
Noticias 1183.00011,9%
Informativos T5168.00010,9%
Telediario 183.0005,4%
La Sexta Noticias57.0004,0%
8TV
  • Opina Cat: 25.000 (2,5%)
  • Opina Cat Vespre: 23.000 (1,8%)
  • Catalunya Expreshhh: 11.000 (0,8%)
  • Tu sí tu no: 0 (0,0%)
  • El Circ: 11.000 (0,6%)
  • El Circ (23.54h): 16.000 (1,5%)
CANALS CCMA
  • 324 (1,5%)
  • Super3/33 (0,2%)
  • Esport 3 (0,7%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Comentaris ( 2 )

  1. Ber

    Bon dia! Seria possible indicar el resultat diari d'audiència de La 2? Moltes gràcies!

Deixa un comentari