El "Polònia" (22,1%) arrasa, "Supervivientes" (13,4%) creix i el "Zona Franca" es queda amb un 5,4%

TV3 (14,9%) va ser la cadena més vista a 5 punts de Telecinco (9,9%) i va aconseguir els cinc espais més vistos del dia

"Polònia" (TV3)

TV3 (14,9%) va ser la cadena més vista d'aquest dijous a 5 punts de la segona, Telecinco (9,9%). Els cinc espais més vistos del dia van ser de la cadena pública amb el TN Vespre al capdavant amb 555.000 espectadors i un 22,1%. El Polònia que va fer el rècord de la temporada, va ser segon amb 497.000 (22,1%), seguit del TN Migdia amb 359.000 (27,8%), el Cuines amb 316.000 (23,6%), i la sèrie Com si fos ahir amb 288.000 (21,3%).

A la resta de cadenes, destaca la pujada de Supervivientes (13,4%) que va liderar la nit a partir de les 23h i es va imposar a l'APM? (11,0%). Per la seva banda, el Zona Franca no va passar d'un 5,4% i El Circ de Frank Blanco es va quedar amb un 0,3%, 0,6% i 1,0%.

23/03
14,99,99,37,36,63,62,70,7
PRIME TIME
  • El Polònia (22,1%) arrasa i Supervivientes (13,4%) s'imposa a partir de les 23h
  • El Zona Franca (5,4%) guanya a El Circ (1,0%)
Polònia497.00022,1%
El hormiguero222.00010,0%
APM?192.00011,0%
Supervivientes174.00013,4%
El intermedio152.0006,7%
First dates146.0006,5%
Joaquín: La penúltima120.0008,0%
La caza Guadiana103.0004,8%
Pesadilla en la cocina83.0005,7%
Zona Franca62.0005,4%
Horizonte58.0005,5%
La caza monteperdido53.0004,1%
Onze44.0003,2%
Més 32438.0002,0%
El Pentàgon17.0000,8%
El Circ late (23.30)12.0001,0%
El Circ (22.50)11.0000,6%
El Circ (22.00)6.0000,3%
Ares revolution (00.30)1.0000,1%
VESPRE
  • Aquí la tierra (13,9%) desbanca a Pasapalabra (13,4%) i Toni Soler (13,0%)
Aquí la tierra251.00013,9%
Pasapalabra231.00013,4%
Està passant225.00013,0%
La Sexta Noticias 120.0007,4%
Reacción en cadena99.0005,7%
Cuatro al día 44.0002,7%
Opina Cat vespre10.0000,7%
TARDA
  • Sálvame (10,4%) lidera de 17 a 19h i El cazador (11,1%) s'imposa de 19.45 a 20.30h
El cazador162.00011,1%
Planta baixa115.0009,8%
Sálvame naranja111.00010,4%
Y ahora Sonsoles96.0007,4%
Pecado original90.0008,7%
El comodín de La 183.0007,2%
25 palabras83.0006,4%
Más vale tarde79.0007,0%
Poldark69.0006,7%
Cuatro al día36.0003,0%
Todo es mentira bis31.0003,0%
Opina Cat 19.0001,7%
Opina Cat Express13.0000,9%
SOBRETAULA
  • L'àtic de Vador Lladó segueix sota mínims a 8tv (0,4% i 0,1%)
Cuines 316.00023,6%
Com si fos ahir288.00021,3%
Saber y ganar138.00010,1%
Sálvame limón115.0008,7%
La promesa89.0007,6%
Amar es para siempre89.0007,6%
Zapeando62.0004,9%
Tiempo Roberto Brasero52.0003,8%
Todo es mentira42.0003,4%
Bonanza6.0000,4%
L'àtic (17.00)4.0000,4%
L'àtic (16.00)1.0000,1%
MIGDIA
  • Ana Rosa (13,2%) s'imposa d'11 a 13.15h
TN Comarques208.00020,1%
La ruleta de la suerte172.00015,2%
Cocina Karlos Arguiñano126.00014,7%
Ya es mediodía118.00010,8%
Al rojo vivo71.00011,2%
Ahora o nunca (14.15)59.0004,9%
El programa de Ana Rosa56.00013,2%
Tot es mou43.0008,8%
Espejo público33.0008,0%
Hablando claro28.0004,9%
Alerta cobra (11.20)17.0004,5%
Alerta cobra (12.15)12.0002,4%
En boca de todos11.0001,0%
Bonanza (12.50)10.0001,4%
Bonanza (12.00)6.0001,4%
Bonanza (13.40)3.0000,3%
MATÍ
  • Aruser@s (18,4 i 18,0%) lidera de 7.30 a 11h
Aruser@s64.00018,0%
El programa de Ana Rosa56.00013,2%
Aruser@s. El Humorning 49.00018,4%
Els matins49.00015,1%
Espejo público33.0008,0%
La hora de La 118.0005,4%
Alerta cobra (10.25)15.0003,9%
Heldt (9.45)12.0003,2%
Heldt (8.50)10.0003,5%
Bonanza (10.20)3.0000,7%
Bonanza (9.35)3.0000,7%
Cafè d'idees2.0000,8%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre555.00024,6%
Noticias 2262.00011,8%
Informativos T5187.0008,3%
Telediario 2183.0008,1%
La Sexta Noticias 120.0007,4%
Cuatro al día 44.0002,7%

MIGDIA

TN Migdia359.00027,8%
Informativos T5155.00011,9%
Noticias 1149.00011,4%
La Sexta Noticias 121.0009,4%
Telediario 189.0006,8%
RÀNQUING MARÇ 2023
14,310,08,67,05,94,42,40,8

Audiència canals infantils (de 4 a 12 anys)

  • 14,8%
  • 12,9%
  • 9,2%
  • 5,0%

Audiència del SX3

(de 19.30h a 22h)

  • Info K: 21.000 (1,6%)
  • Els Betapodcast: 13.000 (0,9%)
  • Sakura: 8.000 (0,5%)
  • Ràndom: 37.000 (2,2%)
  • Hoodie: 36.000 (1,9%)
  • Haikyuu!!: 33.000 (1,5%)

(De 14.20. 15.30)

  • Kung-fu panda: 16.000 (1,3%)
  • Black Cover: 10.000 (0,7%)
  • El detectiu Conan: 7.000 (0,6%)

Font: CCMA

ETIQUETES:

Aquesta noticia té 1 comentari

  1. Jaume

    Que va fer la Volta i l'handbol a E3? Moltes gràcies

Deixa un comentari