Ustrell (9,1%), el cine de Cuatro (8,9%) i Paz Padilla (10,2%) es disputen la nit i "El Fax de 8tv" segueix últim

TV3 va ser la cadena més vista del dia amb un 11,1%, seguida d'Antena 3 (8,9%), Telecinco (8,0%), La 1 (7,6%) i Cuatro (6,9%)

José Corbacho i Santi Millán amb Ricard Ustrell a "Col·lapse"

Dissabte per a TV3 (11,1%) gràcies al TN Vespre (21,8%), TN Migdia (23,7%), el Zona zàping (14,3%) i l'Atrapa'm si pots (12,0%). A la nit, el Col·lapse de Ricard Ustrell no va poder mantenir les dades de les darreres setmanes i l'especial de la guerra a Ucraïna va aconseguir un 9,1% i 139.000 espectadors. Tot i això, l'espai va liderar la seva franja.

A la resta de cadenes, l'estrena de Déjate Querer de Paz Padilla a Telecinco va aconseguir un bon 10,2% i 130.000 espectadors, una quota més elevada que el Col·lapse perquè es va acabar a les 2 de la matinada. Tot i això, la pel·lícula de Cuatro, Transporter 2 va aconseguir més espedtadors: 153.000 i un 8,9%.

A 8tv, El Fax de 8tv va aconseguir un 0,9% i 1,2% en la franja de màxima audiència i un 1,9% a partir de les 23.45h.

18/02
11,18,98,07,66,95,63,01,0
PRIME TIME
  • Ustrell (9,1%) perd -4,1 punts però lidera la seva franja
  • Paz Padilla s'estrena amb un bon 10,2% a Telecinco
Cine. Transporter 2153.0008,9%
Col·lapse139.0009,1%
Déjate querer130.00010,2%
El peliculón130.0007,8%
Cine. La boda de mi novia128.0007,5%
First dates111.0006,0%
Informe semanal109.0005,9%
El cine de La 271.0004,3%
La Sexta Xplica!70.0005,1%
Sábado clave53.0002,8%
Gol a gol26.0001,8%
El Fax de 8tv (23.45)21.0001,9%
El Fax (22.30)20.0001,2%
Escalfant El Fax15.0000,9%
VESPRE
  • L'Atrapa'm si pots (12,0%) lidera amb comoditat
Atrapa'm si pots183.00012,0%
Multicine 3134.0009,2%
Cine de Barrio123.0008,7%
No tenim vergonya86.0006,4%
Fiesta84.0006,1%
Cuatro al día 79.0005,4%
La Sexta Noticias 67.0004,6%
Agatha Christie17.0001,0%
TARDA
  • Antena 3, Cuatro, La 1 i TV3 queden frec a frec i Telecinco s'enfonsa amb Fiesta (6,1%)
Home cinema 1152.00010,6%
Multicine 1151.00010,8%
Tarda de cine 1144.00010,2%
Sesión de tarde 2136.00010,5%
Multicine 2121.0009,4%
Sesión de tarde 1121.0008,5%
Home cinema 2112.0008,6%
Tarda de cine 293.0007,2%
Aruser@s weekend86.0006,3%
Fiesta84.0006,1%
Agatha Christie (18.10)15.0001,1%
Pel·lícula (14.50)4.0000,3%
Pel·lícula (16.40)1.0000,1%
MIGDIA
La Ruleta de la suerte165.00013,9%
Zona zàping139.00014,3%
Cocina K. Arguiñano (13.30)118.00014,6%
Socialité116.00011,5%
Corazón94.0007,0%
Cocina K. Arguiñano (13.00)89.00013,7%
E. Investigación (12.45)80.00012,0%
La Voz. Grandes momentos62.00015,1%
Got talent. Momentazos59.00012,7%
E. Investigación (11.30)53.00012,1%
Viajeros Cuatro. Fortaleza47.00011,8%
Viajeros Cuatro. Panamá42.0006,6%
Españoles por el mundo. Esocia30.0005,4%
Audiencia abierta 24.0003,1%
Una de les nostres16.0002,4%
Pel·lícula. Walking on sunshine6.0001,5%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre405.00021,8%
Noticias 2165.0008,8%
Informativos T5122.0006,6%
Telediario 2108.0005,8%
Cuatro al día 79.0005,4%
La Sexta Noticias 67.0004,6%

MIGDIA

TN Migdia337.00023,7%
Noticias 1186.00012,7%
Informativos T5146.00010,0%
Telediario 1138.0009,4%
La Sexta Noticias 95.0008,7%
L'informatiu migdia60.0006,0%
Cuatro al día26.0002,4%
RÀNQUING FEBRER 2023
14,210,68,56,85,94,42,60,8

Audiència canals infantils (de 4 a 12 anys)

  • Boing29,6%
  • Clan: 4,4%
  • Disney Channel: 3,5%
  • SX3: 0,3%

Audiències dels dibuixos del SX3 (de 19.30 a 22h)

  • Manduka: 0 (0,0%)
  • Lara i Kali: 1.000 (0,1%)
  • Kung Fu Panda: 0 (0,0%)
  • Kung Fu Panda: 1.000 (0,0%)
  • Els Pingüins de Madagascar: 0 (0,0%)
  • Els Pingüins de Madagascar: 0 (0,0%)
  • Els Pingüins de Madagascar: 5.000 (0,3%)
  • Els Pingüins de Madagascar 2.000 (0,1%)

Font: CCMA

ETIQUETES:

Aquesta noticia té 1 comentari

  1. Jaume

    Sobre les audiències d'Esport 3, que van fer:
    -Waterpolo
    -Carnaval Cup
    -Futsal
    -1a rfef
    -Ok lliga

    Moltes gràcies

Deixa un comentari