"Una de les nostres" (8,6%) i "El negre de Banyoles" (3,2%) segueixen sota mínims i Antena 3 lidera la nit

TV3 (13,5%) va ser la cadena més vista, seguida d'Antena 3 (12,2%), Telecinco (9,3%), La 1 (6,4%) i La Sexta (5,7%)

"Una de les nostres"

TV3 (13,5%) va ser la cadena més vista d'aquest dimecres tot i els pèssims resultats que va aconseguir a la franja de màxima audiència. Una de les nostres es va quedar amb un 8,6% i 175.000 espectadors, molt per sota dels 302.000 espectadors de El Hormiguero (14,3%) i dels 182.000 de Viaje al centro de la tele a La 1.

A partir de les 23h, el quart episodi d'El Negre de Banyoles es va quedar amb un insòlit 3,2% i només 51.000 espectadors i es va veure superat fins i tot per l'Onze (4,1%) de l'Esport 3. A Antena 3, el concurs El Círculo de los famosos va liderar amb comoditat a partir de les 23h amb un 12,4% i una pujada de +4,1 punts.

L'Esport3, amb un 1,3%, va fer una de les millors quotes de la temporada. El partit de la Lliga de Campions d'handbol que va jugar el Barça va fer un 1,6% de quota i el partit de l'Eurolliga femenina de bàsquet, del Girona, va tenir una quota de l'1,3% de quota.

22/02
13,512,29,36,45,74,22,20,8
PRIME TIME
  • Una de les nostres (8,6%) perd -0,2 dècimes i El negre de Banyoles (3,2%) es veu superat per l'Esport3 (4,1%)
El hormiguero302.00014,3%
Viaje centro de la tele182.0008,5%
Una de les nostres175.0008,6%
First dates171.0008,0%
El círculo de los famosos151.00012,4%
Escándalo 101.0005,3%
El intermedio101.0004,6%
Planeta calleja97.0007,6%
Días de tele (22.50)67.0005,4%
La isla de las tentaciones (23.20)58.0007,1%
Onze53.0004,1%
El negre de Banyoles 51.0003,2%
El objetivo (22.45)48.0003,2%
Més 32441.0002,3%
El Circ (23.30)27.0002,5%
Més 324 (reemissió)21.0002,5%
El Circ20.0001,0%
El Pentàgon 11.0000,5%
VESPRE
  • Pasapalabra (18,2%) lidera amb contundència i Toni Soler (13,8%) comença amb un 9,9% i acaba amb un 14,4%
Pasapalabra323.00018,2%
Està passant245.00013,8%
Aquí la tierra187.00010,1%
Reacción en cadena120.0006,6%
La Sexta Noticias 94.0005,8%
Cuatro al día 69.0004,2%
Opina Cat vespre15.0001,0%
TARDA
  • Sálvame (14,6%) recupera el lideratge i el Planta baixa es queda amb un baix 8,7%
Sálvame naranja169.00014,6%
Tierra amarga157.00013,4%
Y ahora Sonsoles150.00011,6%
Pecado original141.00012,8%
El cazador134.0009,3%
Planta baixa107.0008,7%
25 palabras92.0007,0%
Más vale tarde87.0007,3%
El comodín de La 181.0006,8%
Cuatro al día44.0003,6%
Poldark42.0003,8%
Todo es mentira bis35.0003,0%
Punts de vista19.0001,5%
Opina Cat Express11.0000,9%
Opina Cat 10.0000,7%
Agatha Christie3.0000,3%
SOBRETAULA
Cuines 351.00025,8%
Com si fos ahir279.00021,1%
Sálvame limón144.00011,0%
Saber y ganar118.0008,8%
Amar es para siempre116.0009,3%
La promesa103.0008,2%
Tiempo Roberto Brasero94.0007,1%
Zapeando48.0003,7%
Todo es mentira27.0002,0%
Pel·lícula. El zorro gris3.0000,2%
MIGDIA
TN Comarques234.00021,5%
La ruleta de la suerte182.00015,4%
Ya es mediodía156.00014,2%
Cocina Karlos Arguiñano144.00016,4%
El programa de Ana Rosa71.00015,7%
Tot es mou53.0009,8%
Al rojo vivo50.0007,4%
Espejo público40.0009,0%
Ahora o nunca (14.15)39.0003,1%
Hablando claro30.0004,9%
Alerta cobra (12.15)29.0005,6%
Alerta cobra (11.20)26.0006,1%
En boca de todos15.0001,4%
Bonanza (11.40)4.0000,1%
Bonanza (12.35)1.0000,1%
Bonanza (13.25)00,0%
MATÍ
Aruser@s72.00018,8%
El programa de Ana Rosa71.00015,7%
Aruser@s. El Humorning 50.00017,1%
Espejo público40.0009,0%
Els matins39.00011,0%
La hora de La 127.0007,3%
Alerta cobra (10.30)17.0003,9%
Bonanza (8.25)12.0003,8%
Bonanza (9.15)10.0002,7%
Bonanza (10.05)6.0001,5%
Heldt5.0001,2%
Cafè d'idees4.0001,2%
Alerta cobra (8.45)1.0000,2%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre541.00024,1%
Noticias 2306.00013,7%
Informativos T5162.0007,2%
Telediario 2139.0006,2%
La Sexta Noticias 94.0005,8%
Cuatro al día 69.0004,2%

MIGDIA

TN Migdia406.00031,2%
Noticias 1182.00013,4%
Informativos T5133.00010,1%
La Sexta Noticias 95.0007,4%
Telediario 195.0007,1%
RÀNQUING FEBRER 2023
14,110,58,66,85,94,42,60,8

Audiència canals infantils (de 4 a 12 anys)

  • 15,0%
  • 8,9%
  • 8,1%
  • 3,0%

Audiència del SX3 (de 19.30h a 22h)

  • Info K: 2.000 (0,1%)
  • Els Betapodcast: 0 (0,0%)
  • Sakura: 1.000 (0,1%)
  • Ràndom: 27.000 (1,5%)
  • Hoodie: 28.000 (1,4%)
  • Haikyuu!!: 29.000 (1,3%)
  • El detectiu Conan: 28.000 (1,2%)

Font: CCMA

ETIQUETES:

Comentaris ( 3 )

  1. Dharma

    que estranya la baixada d'audiència del sx3 de 19:30h a 20:30h on va anar el public infantil a aquella hora?

    1. EDU

      L audiencia q ara posen de 19.30 a 22 ja no ės nomes del public infantil sino la total. Aixi q van marxar petits i grans jejeje.

      Bueno, es com quan vas al gym i un dia ho trobes a petar i al seguent no hi ha quasi ningu…

  2. jordi

    quant es donaran compte els programadors de TV3 que hi ha programes que no són de prime Timé? el negre i una de les nostres al 33 i esports 3.

Deixa un comentari