TV3 (16,3%) arrasa gràcies als "TN" i Melero (15,4%) i el "Planta baixa" (10,7%) lideren

Helena Garcia Melero

L'estrena dels dos episodis d'"Agatha Christie" van liderar la nit amb una mitjana del 13,2%

Dilluns per a TV3 amb un molt bon 16,3% gràcies a les bones dades del TN Vespre (27,4%), TN Migdia (29,2%), TN Comarques (27,0%), el Cuines (25,5%) i la sèrie Com si fos ahir (19,1%).

També van destacar les bones dades del Tot es mou (15,4%) que va derrotar a El programa de Ana Rosa (13,3%) i a Arguiñano (14,6%) i del Planta baixa (10,7%) que va liderar la tarda. A la nit, l'estrena dels dos episodis d'Agatha Christie també es van imposar amb una mitjana del 13,2%.

12/12
15,39,48,98,65,83,62,10,9
NIT
  • Els dos capítols d'Agatha Christie a TV3 lideren amb una mitjana del 13,2%
Agatha Christie283.00014,8%
El hormiguero275.00013,7%
First dates165.0008,1%
Agatha Christie148.00010,9%
Hermanos 147.00011,1%
El intermedio 131.0006,4%
The Bachelorette105.0008,2%
Cómo nos reímos94.0005,6%
Pesadilla en El Paraíso86.0004,2%
El chófer de Ruíz Mateos69.0004,8%
Més 32452.0003,0%
Cómo nos reímos51.0008,0%
Zona Franca 50.0006,8%
El taquillazo 41.0002,8%
Onze31.0002,3%
El Circ de Frank Blanco15.0001,3%
El pentàgon7.0000,3%
El Circ 5.0000,3%
El Circ late1.0000,1%
VESPRE
  • Pasapalabra (16,0%) lidera i Toni Soler fa un bon 14,5%
Pasapalabra287.00016,0%
Està passant264.00014,5%
Aquí la tierra165.0008,1%
El cazador158.00010,0%
La Sexta Noticias 115.0006,6%
Sálvame sandía115.0006,4%
Cuatro al día 59.0003,4%
Opina Cat vespre15.0000,9%
TARDA
  • El Planta baixa (10,7%) lidera la tarda i Tierra amarga (10,3%) es desinfla
Planta baixa148.00010,7%
Tierra amarga141.00010,3%
Sálvame naranja137.00010,0%
Y Ahora Sonsoles125.0008,6%
Más vale tarde117.0008,4%
Servir y proteger76.0005,6%
El comodín de La 171.0005,2%
Cuatro al día42.0003,0%
Todo es mentira bis43.0003,3%
Opina Cat23.0001,6%
Opina Cat Express17.0001,2%
Pel·lícula16.0001,2%
SOBRETAULA
  • TV3 dobla a la resta de cadenes
Cuines 379.00025,5%
Com si fos ahir267.00019,1%
Sálvame limón129.0009,4%
Saber y ganar116.0008,0%
Amar es para siempre103.0008,0%
Tiempo Roberto Brasero91.0006,5%
Zapeando83.0006,2%
Todo es mentira37.0002,6%
Diseñando tu amor35.0002,6%
Pel·lícula10.0000,7%
MIGDIA
  • Melero (15,4%) derrota a Arguiñano (14,6%) i Ana Rosa (13,3%) i arriba a pics del 20,9%
TN Comarques310.00027,0%
La ruleta de la suerte209.00016,3%
Cocina Karlos Arguiñano124.00014,6%
Ya es mediodía97.0008,1%
Tot es mou77.00015,4%
L'informatiu migdia60.0005,1%
El programa de Ana Rosa57.00013,3%
Al rojo vivo45.0006,8%
Hablando claro42.0005,6%
Espejo público27.0007,6%
Alerta cobra24.0005,1%
En boca de todos21.0001,8%
MATÍ
  • Arús (18,1%) lidera de 9 a 11h i Oltra (12,4%) s'imposa de 8 a 9h
Aruser@s (9h)65.00018,1%
El programa de Ana Rosa57.00013,3%
Els matins39.00012,4%
Espejo público27.0006,6%
Aruser@s. El Humorning23.0009,4%
La hora de La 122.0006,5%
Pel·lícula10.0004,2%
Alerta cobra10.0002,7%
Bonanza8.0002,6%
Alerta cobra7.0001,9%
Bonanza7.0001,9%
Cafè d'idees1.0000,2%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre582.00027,4%
Noticias 2305.00014,1%
Informativos T5196.0009,1%
La Sexta Noticias 115.0006,6%
Telediario 296.0004,5%
Cuatro al día 59.0003,4%

MIGDIA

TN Migdia436.00029,2%
Noticias 1197.00012,8%
Informativos T5138.0009,0%
La Sexta Noticias 105.0007,2%
Telediario 182.0005,4%
RÀNQUING OCTUBRE
12,710,88,98,54,94,02,60,7

Audiència canals infantils (de 6 a 22h i de 4 a 12 anys)

  • Boing: 21,3%
  • SX3: 9,0%
  • Disney Channel: 7,7%
  • Clan: 6,4%

Font: CCMA

ETIQUETES:

Deixa un comentari