You are currently viewing "Quanta guerra!" confirma el seu èxit (16,0%) i "La isla de las tentaciones 5" s'estrena líder (16,6%)
"La isla de las tentaciones 5" (Tele 5)

"Quanta guerra!" confirma el seu èxit (16,0%) i "La isla de las tentaciones 5" s'estrena líder (16,6%)

TV3 (15,9%) lidera el dia amb els cinc espais més vistos i a gran distància d'Antena 3 (11,4%) i Tele 5 (10,4)

Dimecres rodó per a TV3 (16,2%) amb els cinc espais més vistos del dia. El TN Vespre (25,3%), TN Migdia (25,4%), el Cuines (24,0%), el segon programa de Quanta guerra! (16,0%) i el TN Comarques (25,3%).

A Tele 5 l'estrena de "La isla de las tentaciones 5" va liderar la seva franja amb un bon 16,6%, però va quedar força per sota de la dada aconseguida a Espanya: un 20,5%. Pel que fa a 8tv, la cadena segueix sota mínims amb un 0,5% de mitjana: Opina Cat un 0,4%, Senabre un 0,0%, El pentàgon un 0,8% i El Circ un 0,4%.

Al Super3, el capítol d'El Detectiu Conan de les 21h va arribar a 25.000 espectadors (1,3%).

21/09
15,911,410,46,96,73,23,00,5
PRIME TIME
  • El segon episodi de Quanta guerra! (16,0%) perd -2,1 punts
  • El Circ de Frank Blanco no aixeca cap (0,4%)
Quanta guerra!269.00016,0%
El hormiguero197.00010,8%
La isla de las tentaciones 165.00016,6%
Pesadilla en El Paraíso159.0008,8%
La Esposa (23h)137.00010,8%
Pel·lícula (23.20h)136.00013,3%
First dates (21.45h)109.0006,0%
El intermedio (21.30h)93.0005,0%
Bàsquet: Joventut.Barça88.0004,8%
Documaster80.0004,8%
MAPI78.0004,1%
Lazos de sangre (22.40h)75.0004,7%
El objetivo (22.30h)58.0004,1%
Onze (23h)43.0003,6%
FBI (23h)33.0002,4%
Més 32421.0001,4%
El Pentàgon (21.30h)15.0000,8%
El Circ (23.15h)4.0000,4%
VESPRE
  • La prèvia de La isla de las tentaciones s'estavella (6,1%) i el Senabre contraatca de 8tv toca fons (0,0%)
Pasapalabra211.00017,0%
Està passant162.00012,4%
Aquí la tierra169.00012,0%
La isla de las tentaciones76.0006,1%
La Sexta Noticias 20h73.0006,4%
Te ha tocado (19.50h)71.0006,7%
Cuatro al día 20h65.0005,8%
Opina Cat Vespre4.0000,3%
Senabre contraataca00,0%
TARDA
  • Sálvame lidera (13,1%) i Agnès Marquès es queda amb un baix 7,8%
Sálvame naranja127.00013,1%
Tierra amarga114.00012,1%
Boom!99.00010,8%
Más vale tarde85.0008,9%
El cazador 80.0008,8%
Planta baixa77.0007,8%
Servir y proteger71.0007,4%
Cuatro al día28.0003,1%
Opina Cat3.0000,4%
SOBRETAULA
  • El Com si fos ahir (18,4%) lidera i Sálvame limón (9,2%) supera a Amar es para siempre (8,7%)
Cuines 325.00024,0%
Com si fos ahir230.00018,4%
Sálvame limón113.0009,2%
Amar es para siempre92.0008,7%
Saber y ganar91.0006,9%
Cine (16.30h)72.0006,6%
Todo es mentira66.0005,3%
Zapeando65.0005,4%
Perry Mason18.0001,7%
MIGDIA
  • Melero lidera la seva franja (12,6%) fins que comença Arguiñano (18,3%) i Ferreras puja a un 11,0%
TN Comarques254.00025,3%
La ruleta de la suerte214.00019,0%
Cocina Karlos Arguiñano132.00018,3%
Ya es mediodía97.0009,1%
Al rojo vivo63.00011,0%
Tot es mou53.00012,6%
Mañanas de cine41.0004,5%
Hablando claro29.0004,4%
En boca de todos14.0001,5%
MATÍ
  • Arús lidera (24,0%) sense rival i Oltra queda segona (14,0%)
Aruser@s (9h)63.00024,0%
El programa del verano39.00011,5%
Els matins36.00014,0%
Aruser@s. El Humorning36.00013,8%
La Hora de La 129.00010,6%
Espejo público26.0007,9%
Alerta cobra6.0001,7%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre467.00025,3%
Noticias 2240.00013,4%
Informativos T5157.0008,7%
Telediario 2147.0008,1%
La Sexta Noticias 20h73.0006,4%
Cuatro al día 20h65.0005,8%

MIGDIA

TN Migdia349.00025,4%
Noticias 1212.00014,8%
Informativos T5134.0009,3%
La Sexta Noticias94.0007,0%
Telediario 192.0006,5%
RÀNQUING SETEMBRE
14,210,59,46,65,74,13,00,7
CANALS CCMA
  • 324 (1,4%)
  • Super3/33 (0,4%)
  • Esport 3 (1,7%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Deixa un comentari