You are currently viewing La sèrie "Com si fos ahir" (24,0%) arrasa, Rocío Carrasco no enganxa (9,7%) i 8tv cau (0,5%)
L'Andreu (Marc Cartes) a "Com si fos ahir" (TV3)

La sèrie "Com si fos ahir" (24,0%) arrasa, Rocío Carrasco no enganxa (9,7%) i 8tv cau (0,5%)

TV3 aconsegueix els sis espais més vistos del dia i però Melero (10,8%) i Marquès (7,8%) perden seguiment

El segon dia de la temporada televisiva va tornar a deixar a TV3 (14,9%) com la cadena més vista del dia amb els sis espais més vistos del dia. El TN Vespre (26,0%) el TN Migdia (30,5%), el Cuines (29,8%), la sèrie Com si fos ahir (24,0%), el TN Comarques (26,3%) i el Sense ficció (14,5%). Pel que fa a la resta de programes, les dades van anar a la baixa: Ariadna Oltra va fer un 16,9%, Melero un 10,8% i Agnès Marquès un 7,8%.

El 324 va fer una de les millors quotes de l'any, amb un 2,2% i el Més 324 de Xavier Graset va despuntar amb l'entrevista a Oriol Junqueras, amb un 3,2% de quota. També el programa Onze de l'Esport3, va fer un dels seus millors resultats amb un 3,8%. A 8tv, les dades encara van ser més baixes i la cadena es va quedar amb un 0,5% de quota diària. L'espai més vist va ser El Circ amb 14.000 espectadors i un 1,3%.

06/09
14,911,510,46,65,44,43,5
PRIME TIME
  • TV3 lidera amb una reemissió (14,5%) i Rocío Carrasco es queda amb un 9,7% a Tele 5
Sense ficció. Abba263.00014,5%
El hormiguero211.00011,6%
First dates (21.45h)153.0008,4%
Hermanos (23h)125.0009,5%
En el nombre de Rocío115.0009,7%
Cine (22.30h)99.0007,5%
Comisario Montalbano96.0005,6%
L'home dibuixat (23.10h)96.0006,5%
9-1-1 (23h)89.0005,7%
El intermedio (21.30h)84.0004,6%
Cine81.0005,6%
MAPI (21.50h)62.0003,4%
El Circ14.0001,3%
VESPRE
  • Toni Soler (14,2%) millora en +0,4 dècimes. Comença amb un 8,0% i acaba amb més del 19%
Pasapalabra236.00017,5%
Està passant212.00014,8%
Sálvame sandía137.00010,0%
Aquí la tierra129.0008,5%
La Sexta Noticias 20h63.0005,0%
Te ha tocado (19.50h)55.0004,8%
Cuatro al día 20h25.0002,0%
Senabre contraataca4.0000,2%
TARDA
  • El Planta baixa (7,8%) perd -1,3 punts
Sálvame naranja 151.00015,1%
Tierra amarga125.00012,7%
Boom! 118.00012,2%
Servir y proteger 84.0008,5%
Planta baixa80.0007,8%
El cazador 68.0007,0%
Más vale tarde61.0006,1%
Cuatro al día29.0002,9%
Opina Cat10.0001,0%
SOBRETAULA
  • El Com si fos ahir (24,0%) arrasa a la competència
Cuines 402.00029,8%
Com si fos ahir309.00024,0%
Sálvame limón 132.00010,6%
Saber y ganar90.0006,8%
Amar es para siempre85.0008,0%
Zapeando84.0006,9%
La vuelta75.0006,7%
Montenegro-Espanya58.0005,2%
MIGDIA
  • Melero (10,8%) perd -1,5 punts
TN Comarques270.00026,3%
La ruleta de la suerte 194.00016,8%
Cocina Karlos Arguiñano173.00020,9%
Ya es mediodía100.0009,3%
Corazón64.0005,1%
Al rojo vivo58.0009,9%
Tot es mou47.00010,8%
En boca de todos22.0002,2%
MATÍ
Aruser@s (9h)44.00017,2%
El programa del verano40.00011,7%
Els matins37.00016,9%
Alerta cobra28.0008,8%
Espejo público27.0008,0%
Aruser@s. El Humorning 20.00011,3%
La hora de la 113.0003,4%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre466.00026,0%
Noticias 2212.00011,9%
Informativos T5163.0009,1%
Telediario 2129.0008,5%
La Sexta Noticias 20h63.0005,0%
Cuatro al día 20h25.0002,0%

MIGDIA

TN Migdia411.00030,5%
Noticias 1211.00015,2%
Informativos T5121.0008,6%
La Sexta Noticias98.0007,5%
Telediario 187.0006,2%
RÀNQUING SETEMBRE
13,610,59,26,55,64,32,8
CANALS CCMA
  • 324 (2,2%)
  • Super3/33 (0,2%)
  • Esport 3 (0,9%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Deixa un comentari