You are currently viewing "Joc de Cartes Estiu" (16,7%) guanya al Barça (13,6%) i "Idol Kids" toca fons (5,8%)
"Joc de Cartes estiu" (TV3)

"Joc de Cartes Estiu" (16,7%) guanya al Barça (13,6%) i "Idol Kids" toca fons (5,8%)

TV3 aconsegueix els cinc espais més vistos del dia però el "Planta baixa" d'Agnès Marquès es queda amb un 6,2%

TV3 (13,9%) va ser la més vista d'aquest dimecres amb els cinc espais més vistos del dia. El TN Migdia (27,6%) el TN Migdia (19,5%), el Cuines (22,4%), el Joc de Cartes Estiu (16,7%) i el TN Comarques (23,0%). Pel que fa a la resta de programes diaris, Els matins (14,0%) van perdre seguiment, el Tot es mou de Melero (12,8%) va guanyar +2,0 punts. Pitjor li van anar les coses al nou Planta baixa d'Agnès Marquès que va fer el seu mínim amb un baix 6,2%.

A la nit, el partit de Champions entre el Barça i el Viktoria de Movistar+, va reunir a 241.000 espectadors (13,6%). Al 324, el Més 324 de Xavier Graset va fer un bon 2,6% i al Súper3, l'episodi de les 15h, d'El Detectiu Conan va aconseguir 22.000 espectadors (1,5%). A 8tv, l'espai més vist va ser El Circ amb una mitjana de l'1,1%.

També destaca el Zona Champions de l'Esport 3 amb 74.000 espectadors (5,4%), un dels més vistos de l'any.

07/09
13,911,09,66,65,64,42,70,8
PRIME TIME
  • Marc Ribas (16,7%) guanya al partit de Champions del Barça (13,6%)
Joc de Cartes. Montseny279.00016,7%
Futbol. Barça-Viktoria241.00013,6%
El hormiguero212.00011,8%
First dates (21.45h)136.0007,8%
Centro de la tele103.0007,6%
Cine (22.30h)92.0006,9%
Joc de Cartes. Resum87.0007,5%
Mallorca Files (23h)83.0006,3%
Idol Kids77.0005,8%
MAPI (21.50h)75.0004,4%
El intermedio (21.30h)71.0003,9%
Documaster50.0002,9%
FBI (23h)46.0003,1%
El Circ (23.45h)37.0003,4%
El Circ (22h)9.0000,6%
VESPRE
  • Pasapalabra (17,7%) líder destacada
Pasapalabra241.00017,7%
Medalles d'Or167.00011,2%
Aquí la tierra137.0009,4%
Sálvame sandía119.0008,5%
La Sexta Noticias 20h82.0008,2%
Te ha tocado (19.50h)61.0006,3%
Cuatro al día 20h56.0004,3%
Opina Cat vespre4.0000,3%
TARDA
  • El Planta baixa (6,2%) torna a caure i es deixa -1,6 punts
Boom!162.00016,5%
Sálvame naranja138.00013,9%
Tierra amarga131.00014,1%
Más vale tarde67.0006,9%
Servir y proteger66.0006,9%
Planta baixa64.0006,2%
Cuatro al día61.0005,2%
El cazador 45.0004,8%
Opina Cat11.0001,1%
SOBRETAULA
Cuines 310.00022,4%
Com si fos ahir217.00017,4%
Sálvame limón143.00011,9%
Saber y ganar117.0008,8%
Amar es para siempre100.0009,5%
La vuelta82.0005,4%
Zapeando70.0005,9%
Todo es mentira49.0004,8%
MIGDIA
  • Melero (12,8%) guanya +2,0 punts
TN Comarques256.00023,0%
La ruleta de la suerte173.00013,8%
Ya es mediodía138.00012,0%
Corazón (14.20h)72.0005,2%
Tot es mou54.00012,8%
Turquia-Espanya48.0003,9%
Al rojo vivo44.0007,4%
MATÍ
  • Oltra (14,0%) perd -1,9 punts i Arús arrasa (22,9%)
Aruser@s (9h)65.00022,9%
El programa del verano52.00015,1%
Aruser@s. El Humorning43.00016,5%
Els matins39.00016,9%
Espejo público36.00010,3%
La hora de la 115.0003,9%
Alerta cobra12.0004,1%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre345.00019,5%
Noticias 2176.00010,4%
Informativos T5129.0007,5%
Telediario 2126.0007,4%
La Sexta Noticias 20h82.0006,2%
Cuatro al día 20h56.0004,3%

MIGDIA

TN Migdia401.00027,6%
Noticias 1192.00013,0%
Informativos T5148.00010,0%
La Sexta Noticias87.0006,0%
Telediario 180.0005,5%
RÀNQUING SETEMBRE
13,610,59,36,35,84,32,80,9
CANALS CCMA
  • 324 (1,3%)
  • Super3/33 (0,9%)
  • Esport 3 (1,2%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Deixa un comentari