You are currently viewing "Supervivientes (14,1%), "El Hormiguero" (8,9%) i "Rambo" (9,6%) s'imposen al "Sense ficció" (8,0%)
"Supervivientes. Tierra de nadie" (Tele 5)

"Supervivientes (14,1%), "El Hormiguero" (8,9%) i "Rambo" (9,6%) s'imposen al "Sense ficció" (8,0%)

TV3 lidera el dimarts (12,7%), seguida d'Antena 3 (11,1%), Tele 5 (10,7%) i La 1 (7,5%)

TV3 va ser la cadena més vista de dimarts amb els tres espais més vistos del dia. El TN Migdia (29,3%), TN Vespre (20,5%) i el Cuines (21,5%). A la tarda, la cadena pública no va tenir cap opció amb el Tot es mou estiu (6,5%), tot i millorar +1,5 punts. A la nit, el Sense ficció (8,0%) tampoc va poder amb Supervivientes (14,1%), El Hormiguero (8,9%) i el cine de La 1, "Rambo" (9,6%).

A 8tv (0,7%), El Circ va ser el més vist de la cadena tot i perdre seguiment amb 20.000 espectadors i un 1,2%.

12/07
12,711,110,77,56,03,70,7
PRIME TIME
  • Supervivientes (14,1%) lidera i creix +1,7 punts
  • El Sense ficció (8,0%) perd -2,2 punts
Espanya-Alemanya (21h)193.00011,4%
Supervivientes159.00014,1%
El Hormiguero158.0008,9%
Sense ficció136.0008,0%
Cine. Rambo (22.50h)129.0009,6%
Hermanos (23.05h)127.00010,3%
First dates (21.30h)120.0006,8%
El comisario Montalbano100.0006,4%
El intermedio (21.30h)70.0004,0%
Inocentes (00.20h)67.00010,3%
El Blockbuster (23h)45.0003,9%
Sense ficció (23.20h)43.0003,7%
Six (22.30h)28.0001,8%
VESPRE
  • Pasapalabra (23,6%) arrasa i Llucià Ferrer queda 2n per la mínima (10,2%)
Pasapalabra285.00023,6%
Atrapa'm si pots118.00010,2%
Sálvame sandía116.0009,6%
Aquí la tierra (20.30h)112.0008,9%
La Sexta Noticias 20h74.0006,5%
Cuatro al día 20h41.0003,6%
Te ha tocado (19.50h)37.0003,5%
TARDA
  • El Tot es mou estiu (6,5%) puja +1,5 punts
  • El Paradís de les senyores (13,0%) millora +1,3 punts
El Paradís de les senyores157.00013,0%
Tierra amarga130.00013,1%
Boom! (19h)121.00013,4%
Sálvame naranja121.00011,9%
Más vale tarde89.0009,0%
Cine (17.30h)82.0006,0%
Tot es mou estiu (17.45h)62.0006,5%
El cazador (18.50h)61.0006,7%
Cuatro al día30.0003,2%
SOBRETAULA
  • El Cuines i Com si fos ahir es mantenen forts
Cuines (15.40h)307.00021,5%
Cuines (16h)269.00019,6%
Com si fos ahir232.00017,4%
Sálvame limón120.0008,9%
Saber y ganar115.0008,3%
Tour de Francia112.0008,6%
Amar es para siempre93.0007,8%
Zapeando76.0005,7%
Todo es mentira30.0002,1%
MIGDIA
  • Arguiñano (16,9%) lidera la seva franja i el Planta baixa (13,2%) guanya a Tele 5 (9,8%)
TN comarques221.00021,8%
La ruleta de la suerte168.00014,7%
Cocina Karlos Arguiñano122.00016,9%
Ya es mediodía 103.0009,8%
Planta baixa (13h)90.00013,2%
Al rojo vivo (11h)50.0008,7%
Planta baixa prèvia (11h)44.00011,2%
MATÍ
  • Arús (15,4%) lidera amb reemissions
Aruser@s Fresh49.00015,4%
El Programa de Ana Rosa 41.00011,1%
Espejo público32.0008,5%
Els matins29.0009,7%
La Hora de La 1 23.0006,0%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre501.00027,4%
Noticias 2233.00014,7%
Informativos T5121.0007,7%

MIGDIA

TN Migdia472.00030,7%
Noticias 1169.00011,9%
Informativos T5140.0009,8%
La Sexta Noticias114.0008,3%
Telediario 178.0005,4%
8TV
  • Bonanza: 5.000 (0,5%)
  • Opina Cat: 10.000 (1,1%)
  • Opina Cat Vespre: 17.000 (1,4%)
  • Catalunya Expreshhh: 11.000 (0,8%)
  • Tu sí tu no: 12.000 (0,7%)
  • El Circ: 20.000 (1,2%)
  • El Circ (23.36h): 14.000 (1,3%)
CANALS CCMA
  • 324 (2,2%)
  • Super3/33 (0,3%)
  • Esport 3 (0,5%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Deixa un comentari