You are currently viewing El capítol final de "Com si fos ahir" (13,2%) guanya per la mínima a "Supervivientes" (12,5%)
"Com si fos ahir" (TV3)

El capítol final de "Com si fos ahir" (13,2%) guanya per la mínima a "Supervivientes" (12,5%)

Amb 208.000 espectadors i un 13,2%, la sèries de les sobretaules es va imposar, tot i fer una de les seves xifres més baixes

Divendres, Antena 3 (12,3%), va ser la més vista, seguida de TV3 (12,0%), Tele 5 (11,0%) i La 1 (6,6%). Tot i això, els cinc espais més vistos van ser de TV3: els TN, els Cuines (22,1% i 19,0%) i la sèrie Com si fos ahir (16,5%). A la nit, la final de La Voz Kids (18,6%), el cine de La 1 (11,1%) i Supervivientes (10,0%) van deixar sense opcions al cine de TV3.

Dissabte, TV3 (10,9%) va ser líder, seguida d'Antena 3 (9,2%), Tele 5 (8,3%) i La 1 (7,5%). A banda dels TN, destaca la victòria del cine de TV3: el Tarda de cine 1 (12,5%) i la pel·lícula Casino Royale (10,8%). El cine d'Antena 3 (10,2%), va ser la segona opció de la nit.

24/07
11,19,88,66,65,14,10,9
PRIME TIME DIUMENGE
  • Supervivientes (11,9%) creix +0,6 dècimes
  • El Com si fos ahir (13,2%) lidera per la mínima
Com si fos ahir208.00013,2%
Supervivientes163.00012,5%
Infiel129.0009,2%
TARDA
  • El cine de TV3 (12,5%) guanya la sobretaula i Antena 3 (12,2%) s'imposa després
Tarda de cine 1165.00012,5%
Multicine 2149.00012,2%
Viva la vida135.00010,7%
Sesión de tarde 1110.0008,4%
Multicine 3102.0008,2%
Sesión de tarde 2100.0008,2%
MIGDIA
  • Antena 3 (11,3%) guanya a Tele 5 (10,4%)
La Ruleta de la Suerte132.00011,3%
Socialité110.00010,4%
Cuatro al día (14h)101.0008,9%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

MIGDIA

TN Migdia350.00025,9%
Informativos T5164.00011,6%
Noticias 1161.00011,5%
Telediario 1102.0007,4%

NIT

TN Vespre375.00025,4%
Noticias 2157.00011,0%
Informativos T5127.0008,9%
AUDIÈNCIA 8TV
  • Agatha Christie: 8.000 (0,6%)
  • Agatha Christie: 26.000 (2,1%)
  • Agatha Christie: 19.000 (1,5%)
  • Cine. Doble juego: 4.000 (0,3%)
  • Cine. Reset: 4.000 (0,3%)
CANALS CCMA
  • 324 (1,9%)
  • Super3/33 (0,3%)
  • Esport 3 (0,8%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Deixa un comentari