You are currently viewing El "Polònia" (17,6%) i "Supervivientes" (16,5%) es reparteixen la nit de dijous
"Polònia" (TV3)

El "Polònia" (17,6%) i "Supervivientes" (16,5%) es reparteixen la nit de dijous

TV3 lidera el dia (14,1%), seguida de Tele 5 (13,3%), Antena 3 (10,6%) i La Sexta (6,1%)

Dijous triomfant a TV3. La cadena pública va aconseguir els 5 espais més vistos del dia i va ser líder amb quota del 14,1% (-1,7 punts que fa una setmana). A la nit, el Polònia va reunir a 385.000 espectadors (17,6%) i va ser líder fins a les 22.50h, però després, Supervivientes (16,5%) es va imposar a l'APM? (13,7%).

8tv (0,9%), El Circ de Frank Blanco va ser el més vist de la cadena amb 36.000 espectadors (2,8%), seguit de l'Opina Cat Vespre amb 25.000 (1,6%). A La 1, l'Obrim Fil de Xavier Sardà va fer un molt bon 6,0% i 60.000 espectadors.

PRIME TIME
  • El Polònia (17,6%) lidera la seva franja però perd -1,2 punts
  • L'APM? (13,7%) empitjora en -2 punts les dades de Caigut del cel (15,7%)
  • Supervivientes (16,5%) creix +1,3 punts i lidera la segona part de la nit
Polònia385.00017,6%
APM? (22.50h)255.00013,7%
Supervivientes233.00016,5%
El hormiguero190.0008,8%
Cuéntame cómo pasó120.0006,4%
VESPRE
  • Toni Soler (14,1%) perd -1,6 punts
Pasapalabra274.00017,4%
Està passant229.00014,1%
Aquí la tierra179.00010,6%
TARDA
  • Com si fos ahir (16,2%) i Sálvame naranja (13,8%) lideren la franja
Cuines304.00021,6%
Com si fos ahir224.00016,2%
Sálvame naranja171.00013,8%
Sálvame limón166.00012,4%
Amar es para siempre166.00013,1%
Tot es mou116.0009,3%
MIGDIA
TN Comarques280.00023,1%
La ruleta de la suerte225.00017,3%
Planta baixa128.00014,7%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre477.00023,2%
Informativos T5212.00010,5%
Noticias 2196.0009,7%

MIGDIA

TN Migdia400.00027,5%
Noticias 1229.00015,6%
Informativos T5177.00012,1%
RÀNQUING CADENES
05/05
14,113,310,66,15,73,20,9
MAIG 2022
12,911,810,86,76,13,20,8
-0,8+2,0+0,2+0,5=-1,0-0,1

Font: CCMA, Dos30', AudiènciesTVCat

Deixa un comentari