You are currently viewing "El Foraster" arrasa i creix +1,6 punts (27,0%) i deixa sense opcions a "Masterchef" (9,2%)
El mag Lari i Quim Masferrer a "El Foraster"

"El Foraster" arrasa i creix +1,6 punts (27,0%) i deixa sense opcions a "Masterchef" (9,2%)

TV3 lidera el dilluns (17,6%) i aconsegueix els quatre espais més vistos del dia i 8tv puja a un 1,1%

El Foraster de Quim Masferrer segueix aconseguint xifres d'uns altres temps. Amb 521.000 espectadors i un descomunal 27,0%, va ser el segon espai més vist del dia, només per darrere del TN Vespre de Carles Costa que en va tenir 548.000 (29,0%). Unes dades que van deixar sota mínims a Masterchef amb un 9,2%, mentre a Espanya va aconseguir un 15,5%.

El mateix va passar amb El Hormiguero d'Antena 3. A Catalunya va fer només un 8,6%, en canvi a Espanya va ser l'espai més vist del dia amb un 19,3%.

8tv (1,1%) va millorar les dades de fa una setmana en +0,6 dècimes. El Pentàgon de Vicent Sanchis va igualar les dades de dilluns passat amb 17.000 espectadors i un 0,9%, però El Circ va créixer a 18.000 espectadors i un 1,8%. També van millorar l'Opina Cat de Carlos Fuentes amb 15.000 (1,6%) i Dani Senabre amb 9.000 (0,5%).

19/09
17,611,19,28,66,23,53,31,1
PRIME TIME
  • Quim Masferrer arrasa i creix +1,6 punts (27,0%)
  • Masterchef es queda amb un baix 9,2%
El Foraster. Castellserà521.00027,0%
El Foraster. El Montmell228.00016,9%
El hormiguero173.0008,6%
First dates (21.45h)137.0006,9%
Hermanos (23h)127.00010,0%
Masterchef Celebrity117.0009,2%
Días de cine 112.0006,4%
Pesadilla en El Paraíso111.0005,6%
El intermedio (21.30h)105.0005,2%
En el nombre de Rocío (23h)98.00010,6%
El taquillazo (22.30h)85.0006,4%
Onze (23h)40.0003,1%
Més 32428.0001,6%
Viajeros Cuatro (23h)23.0001,8%
El Circ (23.15h)18.0001,5%
El Pentàgon17.0000,9%
El Circ (00.35h)13.0002,2%
VESPRE
  • L'Està passant segueix amb molt bones dades (16,0%) i es queda a només 8.000 espectadors de Pasapalabra (17,6%)
Pasapalabra250.00017,6%
Està passant242.00016,0%
Aquí la tierra188.00011,8%
Sálvame sandía121.0008,3%
Te ha tocado (19.50h)75.0006,3%
La Sexta Noticias 20h75.0005,6%
Cuatro al día 20h29.0002,2%
Opina Cat vespre19.0001,5%
Senabre contraataca9.0000,5%
TARDA
  • Antena 3 lidera i Agnès Marquès (9,3%) segueix amb bones dades
Tierra amarga149.00015,0%
Boom! 111.00011,3%
Sálvame naranja 110.00010,8%
Planta baixa97.0009,3%
El cazador 83.0008,6%
Más vale tarde71.0007,1%
Servir y proteger 71.0007,1%
Cuatro al día35.0003,5%
Opina Cat15.0001,6%
SOBRETAULA
  • El Com si fos ahir (19,4%) segueix sense rival i el Limón (6,4%) cau al 5è lloc
Cuines 317.00022,8%
Com si fos ahir261.00019,4%
Amar es para siempre109.00010,8%
Saber y ganar93.0006,8%
Zapeando85.0006,8%
Sálvame limón 82.0006,4%
Cine52.0004,7%
Todo es mentira43.0003,4%
Perry Mason17.0001,5%
MIGDIA
  • La 1 es dispara amb el funeral d'Elisabet II (17,9%)
TN Comarques225.00019,2%
La ruleta de la suerte 202.00015,5%
Funeral de Isabel II126.00017,9%
Cocina Karlos Arguiñano104.00012,1%
Ya es mediodía85.0007,0%
Tot es mou54.00010,8%
Al rojo vivo47.0007,1%
En boca de todos29.0003,5%
MATÍ
El programa del verano49.00012,3%
Aruser@s (9h)43.00014,3%
Els matins39.00014,2%
Aruser@s. El Humorning 33.00014,1%
La hora de la 138.00012,7%
Espejo público29.0007,4%
Alerta cobra29.0007,1%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre548.00029,0%
Noticias 2202.00010,9%
Telediario 2161.0008,5%
Informativos T5146.0007,9%
La Sexta Noticias 20h75.0005,6%
Cuatro al día 20h29.0002,2%

MIGDIA

TN Migdia414.00027,9%
Noticias 1265.00017,7%
La Sexta Noticias117.0007,8%
Telediario 1113.0007,7%
Informativos T5104.0006,9%
RÀNQUING SETEMBRE
14,110,49,36,65,64,23,00,7
CANALS CCMA
  • 324 (1,3%)
  • Super3/33 (0,7%)
  • Esport 3 (0,8%)

Font: CCMA, Dos 30'

Deixa un comentari