You are currently viewing TV3 arrasa amb "El Tricicle" (16,8%) i Llucià Ferrer (15,8%) segueix acostant-se a "Pasapalabra (17,9%)
"Tricicle 40" (TV3)

TV3 arrasa amb "El Tricicle" (16,8%) i Llucià Ferrer (15,8%) segueix acostant-se a "Pasapalabra (17,9%)

  • Post comments:1 Comment

La cadena pública va aconseguir un 14,2%, a molta distància d'Antena 3 (9,8%), Tele 5 (7,6%) i La Sexta (6,6%)

TV3 va ser la més vista de dimarts a 4,4 punts d'Antena 3 (9,8%) i amb els quatre espais més vistos del dia. El TN Migdia (31,2%), TN Vespre (27,8%), el Cuines (23,3%) i el Sense ficció sobre El Tricicle amb un excel·lent 16,8% i 246.000 espectadors.

A la tarda, la sèrie El Paradís de les senyores consolida el seu lideratge amb una mitjana del 15,4% en els seus tres episodis i supera a Amar es para siempre (9,9%) i Sálvame naranja (12,3%). Per la seva banda, Llucià Ferrer (15,8%) aconsegueix retallar la seva distància amb Pasapalabra (17,9%) a només 2,1 punts.

09/08
14,29,87,66,65,84,34,2
PRIME TIME
  • El Sense ficció sobre El Tricicle (16,8%) arrasa i millora +1,9 punts el de La Cubana
  • El Revolució de Xantal Llavina (6,9%) guanya +2,8 punts
Sense ficció. Tricicle 40246.00016,8%
First dates112.0007,7%
Revolució 4.0 (23.30h)84.0006,9%
VESPRE
  • Segueix el frec a frec entre Pasapalabra (17,9%) i l'Atrapa'm de Llucià Ferrer (15,8%)
Pasapalabra202.00017,9%
Atrapa'm si pots estiu177.00015,8%
Sálvame sandía129.00011,2%
TARDA
  • Els tres capítols d'El Paradís de les senyores (15,4%) lideren la seva franja
Cuines 316.00023,3%
El Paradís de les senyores180.00015,4%
Tierra amarga141.00014,5%
Sálvame naranja124.00012,3%
Saber y ganar121.0009,1%
Amar es para siempre109.0009,9%
MIGDIA
  • La Ruleta (14,8%) no pot amb el Comarques (21,4%)
TN comarques 206.00021,4%
La ruleta de la suerte 158.00014,8%
Cocina Karlos Arguiñano113.00016,0%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre388.00027,8%
Noticias 2210.00015,1%
Informativos T5147.00010,6%

MIGDIA

TN Migdia399.00031,2%
Noticias 1190.00014,4%
Informativos T5121.0009,2%
CANALS CCMA
  • 324 (1,5%)
  • Super3/33 (0,4%)
  • Esport 3 (0,8%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Aquesta noticia té 1 comentari

  1. marc

    Poseu les dades de Tot es mou estiu si podeu! Merci!

Deixa un comentari