You are currently viewing Frank Blanco segueix disparat a 8tv (2,4%) i 'Secret story' (6,3%) no remunta a Tele 5
'El circ' (8tv)

Frank Blanco segueix disparat a 8tv (2,4%) i 'Secret story' (6,3%) no remunta a Tele 5

'El Circ' va repetir com el més vist de 8tv amb un bon 2,4% i 40.000 espectadors i el 'Tu sí tu no' va pujar a un 1,0%

TV3 va ser la més vista de dimarts amb un 15,2%, seguida d'Antena 3 (12,6%). Els telenotícies i el 'Cuines' (25,0%), van ser els programes més vistos. A la nit, TV3 va guanyar amb l'homenatge a Pau Riba (13,0%), seguit del futbol (10,2%).

A Tele 5, 'Secret story' es va quedar amb un baix 6,3% i la sèrie 'Entrevías', va perdre 1,9 punts (11,1%), però va guanyar a 'Inocentes' (9,2%) y 'Sequía' (6,0%).

Al matí, 'El Programa de Ana Rosa', va ser líder amb 95.000 espectadors (21,5%), seguit de l''Aruser@s' (20,2%), 'Els matins' (18,5%) i 'Espejo público' (10,3%). Al migdia, Ricard Ustrell va fer un bon 14,3% i 143.000 espectadors amb 'Planta baixa'.

A 8tv, 'El Circ' de Frank Blanco, fa el seu 3er millor resultat de l'any amb 40.000 espectadors (2,4%) i el nou programa 'Tu sí tu no' creix als 25.000 espectadors (1,0%). Tots dos van superar la mitjana de la cadena (0,9%).

PRIME TIME
  • TV3 lidera amb Pau Riba (13,0%) i 'Entrevías' (11,1%) torna a perdre seguiment a Tele 5: -1,9 punts
L'home còsmic. Pau Riba300.00013,0%
Futbol. París St.-R.Madrid243.00010,2%
El Hormiguero. Lorenzo Caprile235.0009,8%
Cachitos de hierro y cromo211.0008,8%
El intermedio186.0007,6%
Entrevías161.00011,1%
VESPRE
  • 'Pasapalabra' (18,5%) segueix a gran distància de Toni Soler (14,9%)
Pasapalabra329.00018,5%
Està passant271.00014,9%
Aquí la tierra234.00012,2%
TARDA
  • 'Tierra amarga' (16,7%) segueix pujant a Antena 3
Cuines384.00025,0%
Com si fos ahir268.00019,1%
Tierra amarga207.00016,7%
MIGDIA
TN comarques303.00023,5%
La ruleta de la suerte269.00018,7%
INFORMATIUS MÉS VISTOS
  • TV3 arrasa amb els seus telenotícies

NIT

TN Vespre595.00024,9%
Noticias 2310.00013,4%
Telediario 2194.0008,1%
Informativos T5 21h191.0008,1%

MIGDIA

TN Migdia473.00028,5%
Noticias 1291.00017,3%
Informativos T5 15h189.00011,2%
RÀNQUING CADENES
14/02
15,212,611,38,26,03,80,9
FEBRER 2022
14,512,311,76,66,44,50,9
+0,3+1,2+0,5+0,3+0,8-0,4+0,2

Font: CCMA, Dos30', AudiènciesTVCat

Deixa un comentari