L'Espanya-Noruega (18,3%) i el "Col·lapse" (12,2%) lideren el dissabte i "El Fax de 8tv" no passa d'un 1,6%

TV3 (12,8%) va ser la cadena més vista del dia, seguida de La 1 (8,3%), Antena 3 (7,6%), Telecinco (6,7%) i Cuatro (5,9%)

Ricard Ustrell a "Col·lapse"

Dissabte per a TV3 (12,8%) gràcies als bons resultats del TN Vespre (21,8%), TN Migdia (26,7%), el Tarda de cine (11,7%) i l'Atrapa'm si pots (12,9%). A la nit, el Col·lapse de Ricard Ustrell va reunir a 205.000 espectadors i un 12,2% i va liderar amb comoditat després del partit Espanya-Noruega a La 1 que va reunir a 374.000 espectadors i un 18,3% (29,8% a Espanya).

A la resta de cadenes, el Peliculón d'Antena 3 va caure a un 6,7% i el Déjate Querer de Paz Padilla a Telecinco es va quedar amb un 4,6%. A 8tv, El Fax d'Eduard Pujol i Pilar Rahola no va passar de 27.000 espectadors i un 1,6%.

25/03
12,88,37,66,75,95,82,81,1
PRIME TIME
  • Ustrell (12,2%) millora +1,5 punts i El Fax de 8tv (1,6%) recula
Espanya-Noruega374.00018,3%
Col·lapse205.00012,2%
Cine. John Wick139.0009,3%
El peliculón113.0006,7%
Cover night (22.40)90.0006,2%
First dates80.0003,8%
Sábado clave79.0003,8%
La Sexta Xplica!75.0005,1%
Déjate querer68.0004,6%
El Fax (23.00)27.0001,6%
El Fax de 8tv (23.50)18.0001,5%
Escalfant El Fax16.0000,8%
VESPRE
  • Llucià Ferrer (12,9%) lidera sense rival
Atrapa'm si pots209.00012,9%
Fiesta106.0007,3%
Boom!97.0005,9%
La Sexta Noticias 71.0004,6%
Cine de Barrio68.0004,9%
Cuatro al día 64.0004,1%
Maria Wern11.0000,6%
TARDA
  • El cine de TV3 (11,7 i 8,9%) lidera i Arús (8,5%) queda segon
Tarda de cine 1171.00011,7%
Aruser@s weekend121.0008,5%
Tarda de cine 2120.0008,9%
Multicine 1109.0007,5%
Home cinema 1106.0007,2%
Sesión de tarde 1115.0008,0%
Multicine 2102.0007,4%
Sesión de tarde 2118.0009,2%
Fiesta106.0007,3%
Home cinema 259.0004,3%
Bonanza18.0001,2%
Pel·lícula. Poseído11.0000,8%
Maria Wern5.0000,4%
MIGDIA
La Ruleta de la suerte131.00011,3%
Zona zàping108.00010,9%
Cocina K. Arguiñano (13.30)102.00013,7%
Socialité94.0009,3%
Corazón66.0005,1%
La Voz. Grandes momentos59.00015,0%
Cocina K. Arguiñano (13.00)56.00010,9%
Viajeros Cuatro. Las Vegas45.0006,3%
E. Investigación (13.00)36.0005,5%
Got talent. Momentazos32.0007,3%
Callejeros viajeros30.0007,8%
Audiencia abierta 29.0003,7%
E. Investigación (12.00)24.0005,8%
Españoles por el mundo21.0004,2%
Bonanza12.0003,2%
Pel·lícula. El preu de la sort12.0002,3%
Bonanza9.0002,0%
Bonanza5.0000,8%
RÀNQUING MARÇ 2023
14,310,18,57,05,94,42,40,8

Audiència canals infantils (de 4 a 12 anys)

  • 13,0%
  • 11,3%
  • 7,6%
  • 6,6%

Audiència del SX3 (de 19.30 a 22h)

  • Manduka: 28.000 (1,9%)
  • Kung Fu Panda: 28.000 (1,8%)
  • Kung Fu Panda: 28.000 (1,7%)
  • Kung Fu Panda: 28.000 (1,4%)
  • Els Pingüins de Madagascar: 0 (0,0%)
  • Els Pingüins de Madagascar: 2.000 (0,1%)
  • Els Pingüins de Madagascar: 0 (0,0%)
  • Els Pingüins de Madagascar: 3.000 (0,1%)

Font: CCMA

ETIQUETES:

Deixa un comentari