TV3 arrasa amb la pel·lícula de Quico Sabaté (19,5%) i Telecinco s'enfonsa amb "Titanic" (6,2%)

TV3 va ser la cadena més vista amb un 17,9%, seguida d'Antena 3 (10,3%), Telecinco (7,7%) i La Sexta (7,2%)

Pel·lícula "Quico Sabaté. Sense Destí"

TV3 va arrasar aquest dilluns amb un magnífic 17,9%i els quatre espais més vistos del dia. El TN Vespre (29,0%), el TN Migdia (31,3%), el Cuines (27,7%) i la pel·lícula "Quico Sabaté. Sense destí", que va triomfar a la nit amb 388.000 espectadors i un 19,5%.

A la competència, l'enèssima emissió de Titanic a Telecinco es va enfonsar i mai millor dit amb només 85.000 espectadors i un 6,2%. Al late, el Zona Franca del Joel Díaz es va quedar amb un 9,2%.

Al migdia, Helena Garcia Melero (14,4%) va fer el rècord amb 77.000 espectadors i va derrotar a Ana Rosa (14,3%) mentre Griso es va quedar amb un 6,0% i Nierga amb un 0,0%.

16/01
17,910,37,77,26,53,52,70,7
PRIME TIME
  • TV3 (19,5%) triomfa amb la pel·lícula de Quico Sabaté i Telecinco s'enfonsa amb Titanic (6,2%)
  • La visita de Chelo García-Cortés al Zona Franca es queda amb un 9,2%
Pel·lícula. Quico Sabaté388.00019,5%
El hormiguero249.00011,0%
First dates167.0007,4%
Hermanos155.00011,0%
El intermedio137.0005,8%
Centro de la tele (22h)135.0006,1%
Centro de la tele (22.55)112.0006,7%
Zona Franca 103.0009,2%
Titanic85.0006,2%
El taquillazo77.0005,1%
Centro de la tele (23.50)55.0005,1%
Onze47.0003,3%
Més 32439.0002,0%
El Circ 29.0001,4%
SAPO S.A. (23h)19.0001,3%
El Circ (23.30)18.0001,3%
El Pentàgon15.0000,7%
VESPRE
  • Toni Soler (17,6%) queda a tocar de Pasapalabra (18,2%) i Telecinco segueix en caiguda lliure (4,1%)
Pasapalabra329.00018,2%
Està passant321.00017,6%
Aquí la tierra206.00010,7%
La Sexta Noticias 20h104.0006,3%
Cuatro al día 20h83.0005,0%
Reacción en cadena75.0004,1%
Opina Cat vespre11.0000,7%
TARDA
  • Antena 3 i Telecino lideren la franja i Agnès Marquès fa un 9,9%
Y ahora Sonsoles145.00010,9%
El cazador136.0009,4%
Sálvame naranja 131.00010,6%
Tierra amarga130.00010,6%
Planta baixa128.0009,9%
Más vale tarde103.0008,1%
25 palabras93.0007,0%
El comodín de La 183.0006,5%
Servir y proteger 80.0006,6%
Todo es mentira bis55.0004,5%
Cuatro al día53.0004,1%
Opina Cat Express13.0001,0%
Opina Cat 11.0000,8%
Perry Mason2.0000,2%
SOBRETAULA
  • El Cuines (27,7%) i el Com si fos ahir (17,1%), sense rival
Cuines 439.00027,7%
Com si fos ahir252.00017,1%
Sálvame limón 120.0008,4%
Saber y ganar114.0007,5%
Zapeando110.0007,8%
Amar es para siempre100.0007,7%
La promesa82.0006,3%
Tiempo Roberto Brasero78.0005,3%
Todo es mentira58.0004,0%
Pel·lícula5.0000,3%
MIGDIA
  • Melero (14,4%) fa el rècord i guanya a Ana Rosa (14,3%) mentre Griso es queda amb un 6,0%
TN Comarques315.00026,4%
La ruleta de la suerte 175.00013,0%
Cocina Karlos Arguiñano160.00017,3%
Ya es mediodía122.0009,9%
Al rojo vivo78.00011,2%
Tot es mou77.00014,4%
El programa de Ana Rosa61.00014,3%
Espejo público26.0006,0%
Hablando claro26.0003,1%
En boca de todos24.0002,0%
Alerta cobra6.0001,1%
MATÍ
  • Arús (21,5%) lidera, Oltra fa un 12,8% i Nierga es queda sense espectadors
Aruser@s 70.00021,5%
El programa de Ana Rosa61.00014,3%
Els matins40.00012,8%
Aruser@s. El Humorning 37.00012,7%
La hora de La 127.0007,9%
Espejo público26.0006,0%
Bonanza8.0002,1%
Bonanza3.0001,1%
Alerta cobra1.0000,2%
Cafè d'idees00,0%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre687.00029,0%
Noticias 2264.00011,3%
Informativos T5172.0007,3%
Telediario 2154.0006,5%
La Sexta Noticias 104.0006,3%
Cuatro al día 83.0005,0%

MIGDIA

TN Migdia487.00031,3%
Noticias 1154.0009,7%
La Sexta Noticias 124.0008,1%
Telediario 1118.0007,4%
Informativos T5109.0006,8%
RÀNQUING GENER 2023
14,410,37,87,15,73,72,60,7

Font: CCMA

ETIQUETES:

Aquesta noticia té 1 comentari

  1. Tomas

    ahir els canals infantils que van fer d'audiència?

Deixa un comentari