El cine de TV3 (12,6%) guanya a Bárbara Rey (11,7%) i Toni Soler (16,3%) segueix líder destacat

TV3 (15,5%) va ser la cadena més vista, seguida d'Antena 3 (9,1%), Telecinco (8,2%), La Sexta (6,9%) i La 1 (6,7%)

Toni Soler a "Està passant"

TV3 (15,5%) va ser la cadena més vista d'aquest dimecres amb els sis espais més vistos del dia. El TN Vespre al capdavant amb 495.000 (23,8%), seguit del TN Migdia amb 407.000 (28,5%), el Cuines amb 395.000 (26,5%), la sèrie Com si fos ahir amb 296.000 (21,5%) i el TN Comarques amb 283.000 (25,0%).

L'Està passant de Toni Soler amb 263.000 seguidors (16,3%) va ser sisè i va tornar a derrotar a Pasapalabra (15,2%). A la nit, La gran pel·lícula "Els traductors" va liderar amb 222.000 espectadors (12,6%) i l'estrena d'Una vida Bárbara a Antena 3 va fer un bon 11,7% i 185.000 seguidors.

Al late, el Zona Franca de Danae Boronat va aconseguir 49.000 espectadors i un 5,9% i es va imposar a El Circ de 8tv que va reunir a 24.000 espectadors (2,2%).

12/04
15,59,18,26,96,74,54,01,3
PRIME TIME
  • El cine de TV3 (12,6%) lidera fins a les 23.15 i Una vida Bárbara (11,7%) s'imposa després
  • El Zona Franca (5,9%) guanya a El Circ (2,2%)
La gran pel·lícula. Els traductors222.00012,6%
Una vida Bárbara185.00011,7%
Supervivientes180.0008,8%
El hormiguero168.0007,8%
R.Madrid-Chelasea140.0006,7%
First dates112.0005,3%
El intermedio111.0005,1%
Cine. La lista negra97.0007,2%
Días de tele82.0006,7%
Viaje centro de la tele80.0003,8%
Vota Juan (23.30)73.0005,7%
Desaparecidos (23.00)65.0005,1%
Vota Juan (23.00)65.0003,8%
Més 32450.0002,8%
Zona franca49.0005,9%
Onze37.0002,7%
El Circ (22.45)30.0001,7%
El Pentàgon30.0001,5%
El Circ (23.40)24.0002,2%
El Circ late (22.00)19.0000,9%
Ares revolution 10.0001,6%
VESPRE
  • Toni Soler (16,3%) segueix líder i 8tv arriba a un 3,1%
Està passant263.00016,3%
Pasapalabra242.00015,2%
Aquí la tierra175.00010,3%
Reacción en cadena102.0006,3%
La Sexta Noticias 77.0005,2%
Cuatro al día 56.0003,9%
Opina Cat vespre44.0003,1%
TARDA
  • El Planta baixa (10,2%) lidera fins a les 18h i Sonsoles Ónega (11,7%) i Sálvame (11,1%) s'imposen després
Y ahora Sonsoles137.00011,7%
Sálvame naranja122.00011,1%
Planta baixa116.00010,2%
El cazador115.0009,0%
El comodín de La 1109.0009,9%
El paraíso de las señoras104.00010,0%
Pecado original82.0007,6%
25 palabras82.0007,0%
El paraíso de las señoras79.0007,2%
Más vale tarde72.0006,4%
Todo es mentira bis40.0003,6%
Opina Cat 40.0003,3%
Cuatro al día28.0002,6%
Opina Cat Express28.0002,6%
SOBRETAULA
  • El Cuines (26,5%) i Com si fos ahir (21,5%) sense rival a TV3
Cuines 395.00026,5%
Com si fos ahir296.00021,5%
Sálvame limón125.0009,1%
La promesa120.0009,8%
Saber y ganar92.0006,3%
Zapeando74.0005,6%
Amar es para siempre73.0006,0%
Todo es mentira60.0004,3%
Tiempo Roberto Brasero49.0003,5%
L'àtic (16.00)9.0000,6%
Bonanza6.0000,4%
L'àtic (17.00)4.0000,4%
MIGDIA
  • El Comarques (25,0%) arrasa i Ana Rosa (13,0%) lidera d'11 a 13.15
TN Comarques283.00025,0%
La ruleta de la suerte162.00015,2%
Ya es mediodía103.0009,1%
Cocina Karlos Arguiñano89.00011,2%
Al rojo vivo69.00010,9%
Ahora o nunca (14.15)62.0004,8%
El programa de Ana Rosa50.00013,0%
Tot es mou41.0008,9%
Espejo público34.0008,9%
En boca de todos33.0003,0%
Hablando claro25.0004,7%
Alerta cobra (12.15)21.0004,5%
Alerta cobra (11.20)19.0005,2%
Bonanza 9.0001,5%
Bonanza 8.0000,7%
Bonanza 6.0000,4%
MATÍ
  • Arús (16,7%) lidera de 9.15 a 11h i Els matins (13,3%) s'imposen de 8.30 a 9.15
Aruser@s55.00016,7%
El programa de Ana Rosa50.00013,0%
Els matins41.00013,3%
Espejo público34.0008,9%
Aruser@s. El Humorning29.00012,3%
La hora de La 123.0007,3%
Alerta cobra20.0005,7%
Heldt (9.45)17.0005,2%
Heldt (8.50)2.0000,6%
Cafè d'idees2.0000,6%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre495.00023,8%
Noticias 2173.0008,7%
Informativos T5150.0007,4%
Telediario 2130.0006,3%
La Sexta Noticias 77.0005,2%
Cuatro al día 56.0003,9%

MIGDIA

TN Migdia407.00028,5%
La Sexta Noticias 161.00011,5%
Noticias 1146.0009,8%
Informativos T5123.0008,2%
Telediario 1114.0007,6%
RÀNQUING ABRIL 2023
12,48,78,07,75,25,14,10,9

Audiència canals infantils (de 4 a 12 anys)

  • 18,3%
  • 9,5%
  • 4,2%
  • 1,8%

Audiència del SX3

(de 19.30h a 22h)

  • Info K: 0 (0,0%)
  • Els Betapodcast: 18.000 (1,4%)
  • Sakura: 27.000 (2,0%)
  • Ràndom: 27.000 (1,7%)
  • Hoodie: 27.000 (1,5%)
  • Hoodie: 27.000 (1,4%)
  • El detectiu Conan: 15.000 (0,8%)
  • El detectiu Conan: 28.000 (1,3%)

(De 14.20. 15.30)

  • Kung-fu Panda: 5.000 (0,4%)
  • El detectiu Conan: 0 (0,0%)
  • Inuyasha: 0 (0,0%)

Font: CCMA

ETIQUETES:

Comentaris ( 2 )

  1. Pau

    Quines dades fa Boing al migdia?

  2. Jaume

    Redacció, que vol dir això dels logos que està al costat dels programes més vistos? Gràcies

Deixa un comentari