El Barça (15,7%) i "Lo de Évole" (11,4%) derroten al "30 Minuts" sobre Ucraïna (9,7%)

TV3 (12,1%) va ser la cadena més vista d'aquest diumenge a 4,4 punts de la segona, Antena 3 (7,7%), seguida de Telecinco (7,4%) i La 1 (6,7%)

"Lo de Évole" (La Sexta)

TV3 (12,1%) va ser la cadena més vista d'aquest diumenge a 4,4 punts de la segona, Antena 3 (7,7%). El TN Vespre va ser l'espai més vist del dia amb 433.000 espectadors (19,0%) i va superar al partit entre el Barça i el Cadis a Movistar+, que va ser el tercer espai més vist amb 356.000 (15,7%). El TN Migdia amb 397.000 (27,5%) va ocupar el segon lloc dle rànquing.

També va destacar el doble capítol de Lo de Évole amb l'exlíder de Vox, Macarena Olona va reunir a 183.000 espectadors i un 8,0% de quota per al primer episodi (11,7% a Espanya) i 232.000 espectadors i un 11,4% per al segon episodi (12,6% a Espanya).

Al vespre, l'Atrapa'm si pots (16,7%) de Llucià Ferrer va ser líder sense rival i al late, el Late Xou de Marc Giró (4,9%) va guanyar +0,3 dècimes; i a 8tv, La Fàbrica de Gabriel Rufián (0,4%) es va quedar amb 9.000 espectadors. També destaca el gran resultat del canal Energy que va empatar amb Cuatro amb un 5,3% de quota diària.

19/02
12,17,77,46,75,45,32,60,7
PRIME TIME
  • El partit del Barça (15,7%) lidera de 22.15 a 23h, Évole (11,4%) s'imposa de 23 a 23.30h i Marc Giró (4,9%) puja +0,3 dècimes
Barça-Cadis356.00015,7%
Lo de Évole. Olona Cara B232.00011,4%
30 Minuts207.0009,7%
Lo de Évole. Olona Cara A183.0008,0%
Pecado original151.0007,6%
Película. Salt139.0006,7%
Hotel Voramar (22.50)135.0008,9%
Secretos de familia (23.50)112.00010,7%
Pesadilla en El Paraíso109.0007,9%
Hotel Voramar (23.50)107.00010,9%
The Rookie (22.40)107.0005,3%
The Rookie (23.45)104.0006,8%
Cuarto milenio89.0004,4%
Encarcelados (23.30)77.0006,0%
Gol a gol61.0004,1%
Late xou amb Marc Giró60.0004,9%
Ares revolution9.0000,6%
La Fàbrica Rufián9.0000,4%
VESPRE
Atrapa'm si pots311.00016,7%
No tenim vergonya150.0008,6%
Multicine 3123.0006,8%
Aquí la tierra118.0006,1%
Fiesta106.0006,6%
La Sexta Noticias 100.0005,4%
The Rookie73.0003,9%
Cuatro al día 45.0002,5%
Agatha Christie20.0001,0%
TARDA
Tarda de cine 1191.00012,5%
Sesión de tarde 1190.00012,4%
Tarda de cine 2147.0009,3%
Multicine 2136.0008,9%
FBI. Ejecución125.0008,3%
Home cinema 1120.0007,8%
Sesión de tarde 2117.0007,8%
FBI. Alianza114.0007,6%
Multicine 1108.0007,1%
Fiesta106.0006,6%
La Roca87.0005,6%
Home cinema 285.0005,4%
Plan de tarde70.0004,1%
Agatha Christie (18.30)21.0001,3%
Pel·lícula (16.45)3.0000,2%
Pel·lícula (14.50)2.0000,2%
MIGDIA
La Ruleta de la suerte146.00012,3%
Socialité118.00011,2%
Cocina K. Arguiñano107.00013,5%
APM?99.0009,7%
Corazón74.0005,5%
Got talent57.00010,4%
Viajeros Cuatro. Los Ángeles56.0008,2%
El desafío49.0008,9%
Viajeros Cuatro. N.Orleans39.0007,5%
Helvètica39.0004,3%
Lazos de sangre36.0006,4%
Polònia33.0004,1%
Signes dels temps30.0006,0%
Va de verd30.0004,1%
E. Investigación (12.50)23.0003,2%
E. Investigación (11.50)14.0002,7%
Diumenge concert12.0002,2%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre433.00019,0%
Noticias 2164.0007,3%
Informativos T5128.0005,6%
Telediario 2119.0005,2%
La Sexta Noticias 100.0005,4%
Cuatro al día 45.0002,5%

MIGDIA

TN Migdia397.00027,5%
Noticias 1164.00010,8%
Telediario 1162.00010,6%
Informativos T5130.0008,6%
Cuatro al día67.0005,9%
La Sexta Noticias 63.0005,6%
L'informatiu migdia35.0008,3%
RÀNQUING FEBRER 2023
14,110,48,46,85,84,52,60,8

Audiència canals infantils (de 6 a 22h i de 4 a 12 anys)

  • Boing19,6%
  • Disney Channel: 8,8%
  • Clan: 4,1%
  • SX3: 2,6%

Audiències dels dibuixos del SX3 (de 19.30 a 22h)

  • Zombielars: 5.000 (0,3%)
  • Projecte Beta: 3.000 (0,2%)
  • Influenx3r: 2.000 (0,1%)
  • Ràndom: 5.000 (0,3%)
  • Els Betapodcast: 9.000 (0,5%)
  • Les Sisters: 9.000 (0,5%)
  • Les Sisters: 25.000 (1,2%)
  • Els Pingüins de Madagascar: 32.000 (1,4%)
  • Els Pingüins de Madagascar: 4.000 (0,2%)
  • Els Pingüins de Madagascar: 5.000 (0,2%)
  • Els Pingüins de Madagascar 5.000 (0,2%)

Font: CCMA

ETIQUETES:

Comentaris ( 4 )

  1. Jaume

    Sobre les audiències d'Esport3, que van fer:
    – el basket femení
    -Waterpolo
    -Carnaval Cup
    -1a Rfef

    Moltes gràcies

  2. Ivan

    Déu-n'hi-do Energy. Quin share va fer en l'acumulat diari? I en el mes?

    1. Redacció

      5,3% de quota diària i un 4,3% a l'acumulat mensual.

      1. Ivan

        Veurem si no enxampa a Cuatro aquest mes. Gràcies per la resposta!

Deixa un comentari