You are currently viewing TV3 arrasa amb el "Sense ficció" (18,6%) i 8tv torna a caure i es queda amb un 0,5%
"Els nens de la riuada" (TV3)

TV3 arrasa amb el "Sense ficció" (18,6%) i 8tv torna a caure i es queda amb un 0,5%

TV3 lidera el dimarts (15,2%) a gran distància d'Antena 3 (11,1%), Tele 5 (10,8%) i La Sexta (6,6%)

Dimarts per a TV3 amb un bon 15,2% i els quatre espais més vistos del dia. Destaca el magnífic resultat del Sense ficció d'"Els nens de la riuada" amb 346.000 espectadors (18,6%).

L'Esport3 va fer una de les millors quotes de l'any, amb un 1,5%, amb els partits de la Lliga Catalana de bàsquet, amb 16.000 espectadors i una quota de l'1,5% el primer i amb 49.000 espectadors i una quota del 2,5% el segon, i el programa Onze, que va fer el segon millor de l'any amb una quota del 4,4% i 59.000 espectadors.

20/09
15,211,110,86,65,74,22,90,5
PRIME TIME
  • El Sense ficció arrasa (18,6%) i arriba a un 25,9% entre els més grans de 65 anys
  • Vicent Sanchis torna a caure i es queda amb un 0,3%
Els nens de la riuada346.00018,6%
El hormiguero218.00010,9%
Pesadilla en El Paraíso162.0008,2%
First dates (21.45h)146.0007,3%
Got talent (23h)126.00012,1%
Comisario Montalbano125.0007,2%
Hermanos (23h)108.0008,7%
El intermedio (21.30h)104.0005,1%
Cine. Indiana Jones (22.30h)83.0007,1%
C. Montalbano (23.50h)82.00011,7%
Sense ficció (23.20h)66.0007,0%
La noche de los cazadores65.0004,2%
Onze59.0004,4%
Futura (23h)27.0002,1%
El Circ (23.15h)11.0000,9%
El Pentàgon6.0000,3%
VESPRE
  • Pasapalabra (18,2%) es distancia de Toni Soler (14,0%)
Pasapalabra259.00018,2%
Està passant208.00014,0%
Aquí la tierra156.00010,2%
Sálvame sandía119.0008,4%
Te ha tocado (19.50h)90.0006,7%
La Sexta Noticias 20h80.0006,1%
Cuatro al día 20h34.0002,7%
Senabre contraataca3.0000,1%
Opina Cat vespre1.0000,1%
TARDA
  • Sálvame (15,2%) lidera amb comoditat i el Planta baixa perd pistonada (7,6%)
Sálvame naranja 155.00015,2%
Tierra amarga126.00012,9%
Boom! 124.00012,7%
Planta baixa78.0007,6%
Servir y proteger 70.0007,1%
Más vale tarde61.0006,1%
El cazador 56.0005,8%
Cuatro al día26.0001,7%
Opina Cat1.0000,1%
SOBRETAULA
  • El Com si fos ahir (17,5%) lidera àmpliament i el Limón (9,3%) puja al 2n lloc
Cuines 292.00022,9%
Com si fos ahir212.00017,5%
Sálvame limón 108.0009,3%
Saber y ganar97.0007,8%
Amar es para siempre80.0007,3%
Zapeando74.0008,3%
Cine66.0004,9%
Perry mason26.0002,3%
Todo es mentira12.0001,0%
MIGDIA
  • Melero lidera la seva franja (14,1%) i Ferreras es queda amb un 8,9%
TN Comarques215.00022,0%
La ruleta de la suerte 187.00016,1%
Ya es mediodía116.00011,1%
Tot es mou55.00014,1%
Al rojo vivo48.0008,9%
Hablando claro21.0003,3%
En boca de todos15.0001,8%
MATÍ
  • Arús lidera (19,8%) i Oltra fa un bon 16,3%
Aruser@s (9h)59.00019,8%
Els matins54.00016,3%
El programa del verano47.00013,5%
Aruser@s. El Humorning 41.00013,1%
Espejo público31.0009,2%
La hora de la 124.0007,5%
Alerta cobra21.0007,5%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre457.00023,4%
Noticias 2261.00013,6%
Informativos T5168.0008,8%
Telediario 2141.0007,3%
La Sexta Noticias 20h80.0006,1%
Cuatro al día 20h34.0002,7%

MIGDIA

TN Migdia414.00027,9%
Noticias 1212.00015,2%
Informativos T5128.0009,2%
La Sexta Noticias123.0008,9%
Telediario 199.0008,0%
RÀNQUING SETEMBRE
14,110,49,46,65,74,23,00,7
CANALS CCMA
  • 324 (1,6%)
  • Super3/33 (0,3%)
  • Esport 3 (1,5%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Deixa un comentari