"El Hormiguero" (12,0%) i "Supervivientes" (12,6%) derroten al "Sense ficció" (11,4%) i Boronat cau a un 3,9%

TV3 (14,2%) va ser la cadena més vista, seguida de Telecinco (11,0%), Antena 3 (10,1%), La 1 (6,8%) i La Sexta (6,4%)

"Supervivientes"

TV3 (14,2%) va ser la cadena més vista d'aquest dimarts gràcies al TN Vespre que va reunir a 504.000 espectadors (23,3%), el TN migdia amb 432.000 (29,1%), el Cuines amb 342.000 (24,0%), el TN Comarques amb 258.000 (22,7%) i la sèrie Com si fos ahir amb 242.000 (18,1%).

A la nit, El Hormiguero (12,0%) i Supervivientes (12,6%) es van imposar al Sense ficció (11,4%). Al late, el Zona Franca es va quedar amb un molt baix 3,9% i 38.000 espectadors. L'espai de Danae Boronat va aconseguir la seva millor quota entre els més grans de 65 anys amb un 7,0%.

07/03
14,211,010,16,86,43,12,40,6
PRIME TIME
  • El Hormiguero (12,0%) i Supervivientes (12,6%) lideren i el Zona Franca es queda amb un 3,9%
El hormiguero268.00012,0%
Sense ficció213.00011,4%
Supervivientes170.00012,6%
Viaje centro de la tele157.0007,0%
Hermanos138.0009,8%
Cine. Dos policias rebeldes126.0009,3%
El intermedio122.0005,4%
First dates110.0005,2%
Viajando con Chester61.0004,9%
Cine. El encargo41.0004,2%
Més 32440.0002,1%
Zona Franca (00.05)38.0003,9%
Onze26.0001,7%
El Pentàgon13.0000,6%
El Circ (22.00)12.0000,6%
El Circ (23.40)11.0000,9%
Ares revolution (00.30)2.0000,2%
VESPRE
  • Pasapalabra (16,5%) lidera amb comoditat i Toni Soler (11,2%) recula
Pasapalabra277.00016,5%
Està passant189.00011,2%
Aquí la tierra179.00010,2%
La Sexta Noticias 128.0008,1%
Reacción en cadena119.0007,0%
Cuatro al día 52.0003,3%
Opina Cat vespre26.0001,7%
TARDA
  • Sálvame (16,0%) arrasa amb puntes del 19,8% i el Planta baixa es queda amb un baix 9,2%
Sálvame naranja184.00016,0%
Y ahora Sonsoles135.00010,5%
Tierra amarga127.00011,0%
El cazador116.0008,1%
Planta baixa111.0009,2%
25 palabras109.0008,4%
Pecado original107.0009,4%
Más vale tarde83.0006,9%
El comodín de La 181.0006,9%
Poldark72.0006,3%
Todo es mentira bis29.0002,5%
Cuatro al día29.0002,4%
Punts de vista23.0001,9%
Opina Cat 23.0001,8%
Opina Cat Express15.0001,3%
Agatha Christie00,0%
SOBRETAULA
Cuines 342.00024,0%
Com si fos ahir242.00018,1%
Sálvame limón174.00013,3%
Saber y ganar136.0009,9%
Amar es para siempre106.0008,7%
La promesa101.0008,3%
Tiempo Roberto Brasero99.0005,4%
Zapeando58.0004,5%
Todo es mentira20.0001,5%
La gran contradicció2.0000,1%
MIGDIA
  • Ana Rosa (14,9%) lidera d'11 a 13.15h i Melero (10,7%) s'imposa de 13.15 a 14h
TN Comarques258.00022,7%
La ruleta de la suerte194.00015,1%
Ya es mediodía109.0009,5%
Cocina Karlos Arguiñano106.00013,8%
Al rojo vivo66.00010,4%
El programa de Ana Rosa60.00014,9%
Ahora o nunca (14.15)57.0004,1%
Tot es mou50.00010,7%
Alerta cobra (12.15)31.0006,6%
Alerta cobra (11.20)27.0007,1%
En boca de todos27.0002,4%
Hablando claro25.0004,6%
Espejo público17.0004,2%
Bonanza (13.25)2.0000,2%
Bonanza (12.30)1.0000,3%
Bonanza (14.15)00,0%
MATÍ
  • Arús (18,6%) s'imposa però Oltra fa un bon 15,0%
Aruser@s66.00018,6%
El programa de Ana Rosa60.00014,9%
Els matins52.00015,0%
Aruser@s. El Humorning 44.00013,0%
Alerta cobra (10.25)26.0007,0%
La hora de La 118.0005,1%
Espejo público17.0004,2%
Heldt (9.45)11.0003,0%
Heldt (8.50)5.0001,4%
Bonanza (9.10)4.0001,2%
Cafè d'idees1.0000,4%
Bonanza (8.25)00,0%
Bonanza (10.00)00,0%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre504.00023,3%
Noticias 2218.00010,3%
Informativos T5174.0008,0%
Telediario 2149.0006,9%
La Sexta Noticias 128.0008,1%
Cuatro al día 52.0003,3%

MIGDIA

TN Migdia432.00029,1%
Noticias 1206.00013,6%
La Sexta Noticias 154.00010,4%
Informativos T5137.0009,1%
Telediario 178.0005,2%
RÀNQUING MARÇ 2023
13,410,38,97,85,84,32,40,7

Audiència canals infantils (de 4 a 12 anys)

  • 11,8%
  • 10,5%
  • 4,1%
  • 3,7%

Audiència del SX3 (de 19.30h a 22h)

  • Info K: 19.000 (1,4%)
  • Els Betapodcast: 20.000 (1,4%)
  • Sakura: 37.000 (2,5%)
  • Ràndom: 51.000 (3,1%)
  • Hoodie: 54.000 (2,8%)
  • Haikyuu!!: 51.000 (2,4%)
  • El detectiu Conan: 39.000 (1,7%)

Font: CCMA

ETIQUETES:

Comentaris ( 4 )

  1. Ana

    que va fer a E3?

    1. Redacció

      A la nostra home trobaràs totes les quotes diàries de les cadenes. Ahir l'Esport 3 va fer un 0,7%.

  2. Dharma

    bones, com li va al SX3 al mati? 8:00h aprox

    1. Redacció

      Ideafix va fer 3.000 (0,8%), Dinotren 11.000 (3,2%), Mic 2.000 (0,5%) i Jasmine&Jambo 4.000 (1,1%). La resta 0 i 0,0%.

Deixa un comentari