La pel·lícula de TV3 (14,9%) s'imposa a "El Desafío" (11,9%) i "La gran contradicció" (0,3%) punxa a 8tv

TV3 (13,7%) va ser la cadena més vista, seguida d'Antena 3 (11,4%), Telecinco (8,4%), La Sexta (6,8%) i La 1 (6,8%)

Pel·lícula "Florence Foster Jenkins”

TV3 (13,7%) va ser la cadena més vista d'aquest divendres gràcies un dia més als bons resultats dels seus Telenotícies, el Cuines (22,1%) i la sèrie Com si fos ahir (17,3%). A la nit, La gran pel·lícula "Florence Foster Jenkins"(14,9%) es va imposar a El desafío d'Antena 3 (11,9%) i al Viernes Deluxe (9,2%) de Telecinco.

A la tarda, Antena 3 va ser la més vista amb Tierra amarga (13,7%) i Y ahora Sonsoles (11,2%) i al migdia, Arguiñano (14,0%) es va imposar amb contundència. L'estrena de La gran contradicció de Marta Polo a 8tv va punxar amb només 5.000 espectadors i un 0,3%.

10/02
13,711,48,46,86,84,12,60,5
PRIME TIME
  • El cine de TV3 (14,9%) creix +3,4 punts, El Desafío (11,9%) en recula -1,1 i el Deluxe (9,2%) perd -0,8 dècimes
La gran pel·lícula267.00014,9%
El desafío195.00011,9%
First dates168.0008,0%
Viernes Deluxe124.0009,2%
El Blockbuster120.0006,6%
Cine. Volver107.0006,1%
La Sexta columna107.0005,1%
Equipo de investigación76.0004,1%
E. Investigación (23.20)34.0002,6%
El Pentàgon11.0000,5%
La gran contradicció5.0000,3%
VESPRE
  • Pasapalabra (17,9%) lidera amb comoditat i el Tot són problemes (9,5%) queda tercer
Pasapalabra287.00017,9%
Aquí la tierra205.00012,4%
Tot són problemes151.0009,5%
La Sexta Noticias 92.0006,0%
Reacción en cadena88.0005,4%
Cuatro al día 46.0003,0%
Opina Cat vespre15.0001,0%
TARDA
  • Antena 3 lidera de 18 a 20h i el Planta baixa (7,4%) empata amb el Más vale tarde (7,4%) de La Sexta
Tierra amarga151.00013,7%
El cazador142.00010,2%
Y ahora Sonsoles138.00011,2%
Sálvame naranja 111.00010,1%
25 palabras91.0007,1%
Planta baixa87.0007,4%
Más vale tarde85.0007,4%
El comodín de La 176.0006,7%
Poldark74.0006,7%
Cuatro al día36.0003,0%
Todo es mentira bis21.0001,9%
Opina Cat Express10.0000,9%
Opina Cat 8.0000,7%
Bonanza2.0000,1%
SOBRETAULA
Cuines 294.00022,1%
Com si fos ahir230.00017,3%
Sálvame limón 123.0009,4%
Amar es para siempre102.0008,6%
Zapeando101.0008,0%
Saber y ganar100.0007,5%
La promesa85.0007,2%
Tiempo Roberto Brasero82.0006,1%
Todo es mentira40.0003,1%
Pel·lícula8.0000,6%
MIGDIA
  • Cuatro es dipsara amb la sèrie Alerta Cobra (13,0%)
TN Comarques199.00020,3%
La ruleta de la suerte 156.00014,2%
Cocina Karlos Arguiñano115.00014,0%
Ya es mediodía97.0009,5%
Al rojo vivo70.00011,0%
Ahora o nunca (14.15)62.0005,4%
Alerta cobra (11.20)55.00013,0%
El programa de Ana Rosa50.00011,9%
Tot es mou48.0009,4%
Espejo público45.00010,7%
Alerta cobra (12.15)45.0008,8%
Hablando claro32.0005,6%
En boca de todos13.0001,3%
MATÍ
  • Arús (18,4%) segueix imbatible i Cuatro aconsegueix un molt bon 10,1%
Aruser@s 60.00018,4%
El programa de Ana Rosa50.00011,9%
Espejo público45.00010,7%
Alerta cobra (10.30)41.00010,1%
Aruser@s. El Humorning 39.00013,9%
Els matins28.0009,6%
La hora de La 123.0007,0%
Bonanza (9.30)16.0004,9%
Heldt 13.0004,0%
Alerta cobra (8.45)10.0003,9%
Bonanza (8.25)3.0001,3%
Cafè d'idees3.0001,2%
Bonanza (7.50)2.0000,7%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre457.00022,4%
Noticias 2274.00013,6%
Telediario 2159.0007,8%
Informativos T5113.0005,5%
La Sexta Noticias 92.0006,0%
Cuatro al día 46.0003,0%

MIGDIA

TN Migdia375.00029,1%
Noticias 1161.00011,8%
Telediario 1108.0008,0%
La Sexta Noticias 103.0008,2%
Informativos T5103.0007,6%
RÀNQUING FEBRER 2023
14,910,98,76,36,03,92,70,8

Audiència canals infantils (de 4 a 12 anys)

  • Boing17,8%
  • SX3: 7,6%
  • Disney Channel: 5,5%
  • Clan: 4,7%

Audiències dels programes del SX3 (de 20h a 22h)

  • Influenx3r: 2.000 (0,1%)
  • Ràndom: 4.000 (0,3%)
  • Hoodie: 11.000 (0,6%)
  • Zombielars: 0 (0,0%)
  • Zombielars: 7.000 (0,3%)
  • Sense sortida: 1.000 (0,0%)

Font: CCMA

ETIQUETES:

Comentaris ( 14 )

  1. Jaume

    Que va fer el Futsal I el ralli

  2. David

    Sinó teniu les Dades millor no les poseu……peró posar un 0…….quan no es així…és informar Malament…!!!!

    1. Redacció

      David, les dades són correctes. El 0 correspon a que no van tenir cap espectador a la franja de 4 a 12 anys.

      1. EDU

        I quan poseu Det.Conan, x exemple, "42.000 espectadors", també és referent als 4 a 12 i per tant, té encara més audiencia que això, o es l audiencia total de 0 a 99? Al dir li això al noi de dalt m.acaba de venir aquest dubte.

        Jo proposo que poseu el n. D espectadors i l audiencia total normal de tothom i ja està, pq fragmentar així es un embolic, com acaba de passar …

          1. EDU

            Jajaja, gràcies.
            Però em pots aclarir la meva primera estrofa porfa XD (Imagino q s.entėn el dubte).

          2. Redacció

            Els espectadors eren el total i la quota de 4 a 12 anys.

          3. Redacció

            Veuràs que ja ho hem mofificat. Les dades són les totals ara

          4. EDU

            Ok gracies.
            Jejeje les coses canvien… no es el mateix 0 espectadors d abans q els 2000 q han sortit ara a partir dels 12 anys.
            Com mes completa i fidedigna sigui la info, millor. THANKS,

        1. Dharma

          no crec que sigui un embolic. de fet és important saber nomes laudiencia de la franja 4-12 ja que és laudiencia que es mira tv3 pel canal sx3. interessa la total pero més la infantil per veure si funciona per laudiencia potencial del canal

          1. EDU

            Serà l audiencia potencial, pero a la xarrada del Saló em sembla q era tot el contrari, XD
            Q no et trec la raó, pero molts de 30ytantos també formem part del canal ?

            Pd gracies Redacció

          2. EDU

            A mes q potser ens posem les mans al cap q Black Clover fa 0 espectadors, pero en una altra franja se l miren mes… q em corregeixi Larroya si no es aixi.
            A mes si tan fatal anės en general amb 0 dic jo q la reubicarien, han passat ja 3 setmanes…

            Per aixo q esta molt be q el canal sigui per nens, pero clara mente BClover o Kimetsu NO eren x nens ???

  3. Dharma

    aquests 0 a random o influenx3r es perque van tenir un 0% d'audiència?

Deixa un comentari