"Joc de cartes" (18,2%) s'acomiada líder, el "Zona Franca" cau a un 4,6% i 8tv es queda amb un 0,6%

TV3 va ser la cadena més vista amb un 17,0%, seguida d'Antena 3 (11,4%), Telecinco (7,6%) i La Sexta (5,7%)

Marc Ribas a "Joc de Cartes"

Marc Ribas va tancar la sisena temporada de Joc de cartes amb un programa recull dels millors moments que va ser líder sense rival amb un bon 18,2% i 367.000 espectadors. Menys sort va tenir Joel Díaz i el seu late night Zona Franca que es va quedar amb 26.000 espectadors i un molt baix 4,6% amb la visita del cantant Alfred García.

A la resta de cadenes, destaca el bon 12,8% del concurs de Manel Fuentes a Antena 3, Atrapa un millón, mentre la nova sèrie de Telecinco, Escándalo, va caure a un 5,9%.

18/01
17,011,47,65,75,33,12,20,6
PRIME TIME
  • Marc Ribas acomiada la temporada de Joc de cartes líder amb un 18,2%
  • El Zona Franca es queda amb un baix 4,6%
Joc de cartes. Degustació367.00018,2%
El hormiguero218.0009,6%
First dates161.0007,0%
Atrapa un millón154.00012,8%
La isla de las tentaciones151.0006,8%
El intermedio136.0005,8%
Futbol. Llevant-R.Madrid93.0004,0%
Escándalo76.0005,9%
Joc de cartes (rep)75.0007,3%
Onze62.0004,4%
La promesa (22.50)57.0003,3%
La promesa (23.50)56.0006,5%
Cine. La última fortaleza55.0004,3%
Para toda la vida42.0003,3%
Més 32441.0002,1%
Zona Franca24.0004,6%
El Circ (23.30)17.0001,4%
El pentàgon17.0000,8%
El Circ 8.0000,4%
VESPRE
  • Pasapalabra (18,6%) s'imposa amb comoditat
Pasapalabra340.00018,6%
Està passant269.00014,6%
Aquí la tierra157.0008,5%
Reacción en cadena109.0005,9%
La Sexta Noticias 98.0005,8%
Cuatro al día 53.0003,1%
Opina Cat vespre26.0001,5%
TARDA
  • Sálvame (12,0%) i Sonsoles Ónega (11,4%) lideren però el Planta baixa creix a un 11,2%
Y ahora Sonsoles155.00011,4%
Sálvame naranja141.00012,0%
Planta baixa141.00011,2%
Tierra amarga133.00011,2%
El cazador121.0008,0%
25 palabras86.0006,2%
La promesa (17.30)82.0007,1%
Más vale tarde69.0005,6%
El comodín de La 159.0004,8%
Cuatro al día57.0004,4%
Todo es mentira bis29.0002,5%
Opina Cat 25.0001,8%
Opina Cat Express6.0000,5%
Perry Mason6.0000,5%
SOBRETAULA
  • El Cuines (25,1%) i el Com si fos ahir (19,7%) doblen a la resta
Cuines 386.00025,1%
Com si fos ahir272.00019,7%
Amar es para siempre121.00010,1%
Sálvame limón115.0008,6%
Saber y ganar111.0007,7%
Tiempo Roberto Brasero92.0006,7%
La promesa62.0005,1%
Zapeando62.0004,7%
Todo es mentira30.0002,2%
Pel·lícula7.0000,5%
MIGDIA
  • Melero (15,0%) segueix líder i es distancia d'Ana Rosa (10,9%) i Ferreras (8,5%)
TN Comarques329.00026,8%
La ruleta de la suerte178.00013,1%
Cocina Karlos Arguiñano165.00016,3%
Ya es mediodía127.0009,9%
Tot es mou75.00015,0%
Al rojo vivo58.0008,5%
El programa de Ana Rosa44.00010,9%
Espejo público36.0009,0%
Hablando claro33.0004,0%
Alerta cobra21.0005,4%
Alerta cobra11.0002,3%
En boca de todos6.0000,5%
MATÍ
  • Arús (17,5%) lidera amb comoditat i Oltra puja a un 13,5%
Aruser@s 57.00017,5%
El programa de Ana Rosa44.00010,9%
Els matins43.00013,5%
Espejo público36.0009,0%
Aruser@s. El Humorning33.00011,1%
La hora de La 127.0008,0%
Bonanza (10.10)9.0002,3%
Alerta cobra4.0001,1%
Heldt2.0000,7%
Cafè d'idees1.0000,5%
Bonanza (9.20)00,0%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre518.00022,3%
Noticias 2334.00014,8%
Informativos T5215.0009,4%
La Sexta Noticias 98.0005,8%
Cuatro al día 53.0003,1%

MIGDIA

TN Migdia500.00031,9%
Noticias 1211.00013,2%
Informativos T5115.0007,2%
Telediario 1109.0006,8%
La Sexta Noticias 74.0004,7%
RÀNQUING GENER 2023
14,610,47,77,15,83,72,50,7

Font: CCMA

ETIQUETES:

Comentaris ( 2 )

  1. Dharma

    quines van ser les audiències d'ahir dels canals infantils? com va anar la franja del vespre?

    1. Redacció

      El més vist va ser El detectiu Conan amb 36.000 espectadors (1,5%), Haikyuu amb 34.000 (1,5%) i Hoodie amb 30.000 (1,5%). Sakura va fer 14.000 (0,9%).

Deixa un comentari