El "Col·lapse" (11,6%) lidera amb un nou rècord i "El Fax de 8tv" (3,2%) guanya a "La Sexta Xplica!" (3,0%)

TV3 va ser la cadena més vista del dia amb un 12,6%, seguida d'Antena 3 (9,1%), Telecinco (8,9%) i La 1 (8,1%)

Mayka Navarro i Ricard Ustrell a "Col·lapse"

Nit de dissabte per a Ricard Ustrell i el seu Col·lapse de TV3 que va aconseguir el seu rècord amb 192.000 espectadors i un 11,6% de quota. L'espai va arribar a tenir una audiència acumulada de 857.000 espectadors.

La segona opció de la nit va estar repartida entre el El peliculón (9,1%) d'Antena 3 i el Sábado Deluxe (9,5%) de Telecinco. També cal destacar el rècord d'El fax de 8tv amb 50.000 espectasors i un 3,2% que fins i tot va superar a La Sexta Xplica! que es va quedar amb només 47.000 i un 3,0%.

14/01
12,69,18,98,14,84,62,31,3
PRIME TIME
  • Ustrell (11,6%) i El Fax (3,2%) fan el seu millor resultat
Col·lapse192.00011,6%
El peliculón163.0009,1%
Cine150.0007,9%
Sábado Deluxe136.0009,5%
Informe semanal124.0005,7%
First dates121.0005,7%
Cine. Equipo letal113.0005,8%
El cine de La 283.0004,2%
El Fax de 8tv50.0003,2%
La Sexta Xplica!47.0003,0%
Escalfant el Fax37.0001,8%
Gol a gol27.0001,7%
VESPRE
  • Llucià Ferrer (12,4%) s'imposa al cine d'Antena 3 (10,9%)
Atrapa'm si pots221.00012,4%
Multicine 3188.00010,9%
Fiesta137.0008,2%
No tenim vergonya133.0007,9%
Cine de barrio109.0006,4%
La Sexta Noticias 20h100.0005,7%
Cuatro al día 20h55.0003,1%
Agatha Christie10.0000,5%
TARDA
  • El cine de TV3 guanya a la sobretaula (13,2%) i La 1 (12,6%) s'imposa després
Tarda de cine 1225.00013,2%
Sesión de tarde 1211.00012,4%
Sesión de tarde 2202.00012,6%
Multicine 1141.0008,3%
Tarda de cine 2137.0008,6%
Fiesta137.0008,2%
Multicine 2131.0008,3%
Aruser@s weekend115.0006,9%
Home cinema 1105.0006,2%
Home cinema 2103.0006,4%
Saber y ganar98.0005,8%
Agatha Christie21.0001,3%
Perry Mason9.0000,5%
MIGDIA
  • El Zona zàping (15,9%) bat a La Ruleta (11,2%) i Socialité (12,6%)
Zona zàping147.00015,9%
La Ruleta de la suerte130.00011,2%
Socialité128.00012,6%
Cocina Karlos Arguiñano104.00014,5%
Cocina Karlos Arguiñano64.00011,9%
Corazón52.0003,8%
Got talent. Momentazos49.00011,3%
Españoles por el mundo46.0009,9%
Viajeros Cuatro35.0008,9%
Audiencia abierta29.0004,1%
Viajeros Cuatro22.0004,0%
Equipo de investigación20.0003,5%
Notícies 32417.0005,2%
Equipo de investigación8.0002,1%
MATÍ
  • Españoles por el mundo i la reemissió del Mediafest (11,2%) es reparteixen la franja
Españoles por el mundo43.00010,8%
Españoles por el mundo43.00010,4%
Comando actualidad36.00010,1%
Más que coches36.0008,8%
Mediafest32.00011,2%
Viajeros Cuatro30.0007,5%
Los más…27.0007,8%
Noticias 24h23.00011,1%
Callejeros viajeros 23.0007,0%
Notícies 32417.0005,2%
Zapeando13.0004,1%
E. Investigación 9.0002,2%
Bonanza4.0000,9%
Pel·lícula3.0001,5%
Bonanza2.0000,7%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre428.00020,3%
Noticias 2223.00010,7%
Informativos T5183.0008,9%
Telediario 2116.0005,7%
La Sexta Noticias 20h100.0005,7%
Cuatro al día 20h55.0003,1%

MIGDIA

TN Migdia395.00026,2%
Informativos T5194.00012,0%
Noticias 1171.00010,7%
Telediario 1146.0009,0%
La Sexta Noticias 14h55.0005,0%
Cuatro al día26.0002,4%

Font: CCMA

ETIQUETES:

Deixa un comentari