Tele 5 guanya amb el "Deluxe" (13,7%), Ustrell (11,0%) queda tercer i "El Fax de 8tv" (1,2%) no millora

"Sábado Deluxe" (Tele 5)

El cine d'Antena 3 (12,4%) va ser segon i "La gran confusión" de Xavier Sardà es va quedar amb un 4,4%

TV3 va ser la cadena la cadena més vista de dissabte amb un 12,4% tot i una nit de màxima rivalitat entre les tres principals cadenes. El Deluxe de Jorge Javier Vázquez a Tele 5 va ser líder amb un 13,7%, seguit d'El peliculón d'Antena 3 (12,4%) i el Col·lapse de Ricard Ustrell a TV3, que va ser tercer amb un correcte 11,0% (-1,5 punts).

Per la seva banda, El fax de 8tv (1,2%) segueix sense millorar i va baixar -0,2 dècimes tot i arribar a un 1,9% de 00 a 00.30h.

12/11
12,410,89,67,75,85,32,30,8
PRIME TIME
  • Ustrell (11,0%) baixa -1,5 punts i queda tercer
  • Xavier Sardà (4,4%) punxa al late night
El peliculón189.00012,4%
Sábado Deluxe164.00013,7%
Col·lapse158.00011,0%
Informe semanal96.0005,6%
Sábado clave94.0005,6%
First dates91.0005,5%
El Blockbuster86.0005,3%
Futbol: Almazan-At.Madrid82.0004,9%
El cine de La 278.0004,8%
La Sexta Xplica!70.0005,6%
Cine (00.30)51.0007,6%
Cine (00.10)44.0005,7%
La gran confusión37.0004,4%
Ànimes25.0001,6%
El Fax (00.00)23.0001,9%
El Fax de 8tv19.0001,2%
VESPRE
  • Llucià Ferrer (14,8%) lidera amb comoditat
Atrapa'm si pots222.00014,8%
Multicine 3149.00010,0%
La Sexta Noticias 20h129.0008,6%
Fiesta!110.0007,6%
Cine de barrio105.0007,1%
Cuatro al día 20h63.0004,2%
Agatha Christie12.0000,8%
TARDA
  • TV3 lidera la sobretaula (13,3%) i Antena 3 s'imposa després
  • Arús (5,3%) cau -2,6 punts
Tarda de cine 1195.00013,3%
Sesión de tarde 1176.00011,9%
Multicine 2168.00012,1%
Multicine 1164.00011,2%
Home cinema 2124.0008,7%
Tarda de cine 2123.0008,7%
Home cinema 1114.0007,8%
Sesión de tarde 2112.0008,0%
Fiesta!110.0007,6%
Aruser@s weekend76.0005,3%
Saber y ganar75.0005,4%
Agatha Christie 7.0000,5%
Inespectora Lindholm 6.0000,4%
MIGDIA
  • Antena 3 lidera amb La Ruleta (16,3%) i Arguiñano (20,4%)
La Ruleta de la suerte175.00016,3%
Cocina K. Arguiñano (13.20h)144.00020,4%
Socialité111.00011,7%
Zona zàping94.00010,2%
L'informatiu (14)62.0006,6%
Equipo de investigación43.0006,6%
Cocina K. Arguiñano (12.50h)39.0006,8%
Viajeros Cuatro34.0005,5%
Audiencia abierta (13.25h)33.0004,8%
Obrint plaça11.0001,7%
MATÍ
  • La 1 i Tele 5 dominen la franja amb contundència
Masterchef celebrity76.00016,3%
Got talent60.00014,6%
La Voz36.0008,1%
Notícies 32430.0008,2%
Comando actualidad 23.0005,6%
Zapeando23.0005,4%
Equipo de investigación17.0003,9%
Callejeros viajeros15.0003,5%
Bonanza4.0001,2%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre402.00024,5%
Noticias 2148.0009,2%
Telediario 2132.0008,4%
La Sexta Noticias 20h129.0008,6%
Informativos T5121.0007,5%
Cuatro al día 20h63.0004,2%

MIGDIA

TN Migdia314.00023,9%
Noticias 1197.00014,5%
Informativos T5145.00010,6%
Telediario 1113.0008,2%
La Sexta Noticias 14h59.0005,7%
Cuatro al día51.0004,9%

Font: CCMA

ETIQUETES:

Comentaris ( 2 )

  1. Jaume

    Què en sabeu dels partits de copa del rei a Esport3

    1. Redacció

      L'Olot-Llevant va fer 6.000 espectadors (0,4%)

Deixa un comentari