You are currently viewing La pel·lícula sobre l'1-O (9,9%) punxa a TV3 i Antena 3 lidera el dia gràcies a "La Voz" (16,8%)
"Alguns dies d'ahir" (TV3)

La pel·lícula sobre l'1-O (9,9%) punxa a TV3 i Antena 3 lidera el dia gràcies a "La Voz" (16,8%)

La cadena privada s'imposa amb un 14,0%, TV3 queda segona amb un 12,8% i Tele 5 tercera amb un 9,7%

Divendres per a Antena 3 (14,0%) gràcies al seu talent musical La Voz (16,8%) que va ser el més vist de la nit i va guanyar a la pel·lícula de TV3, Alguns dies d'ahir (9,9%). A la tarda, també es va imposar Antena 3 amb Tierra amarga (15,7%), Boom (12,7%) i Pasapalabra (21,4%), mentre el Planta baixa (9,0%) va pujar una mica mentre el Tot son problemes va fer el seu mínim amb un preocupant 7,8% i una caiguda de -6,2 punts, abans del TN Vespre (20,1%).

Al matí, destaca l'excel·lent resultat de l'Aruser@s de La Sexta amb un descomunal 28,6%, molt per davant del 12,0% d'Els Matins d'Ariadna Oltra. A 8tv, l'Economia de guerra de Gonzalo Bernardos es va fer un 1,7% i l'Ares Revolution un 1,5%.

30/09
14,012,89,77,05,32,82,31,3
PRIME TIME
  • El cine de TV3 (9,9%) perd -5,2 punts
  • La Voz creix +1,1 i lidera amb un bon 16,8%
  • Viernes Deluxe es queda amb un 7,9% tot i guanyar +1,2 punts
La Voz211.00016,8%
La gran pel·lícula161.0009,9%
La Sexta columna (21.30h)99.0005,6%
First dates (21.30h)95.0005,6%
Viernes Deluxe92.0007,9%
Cine75.0005,2%
Més 32458.0003,5%
Equipo de investigación58.0003,4%
E. investigación (23.30h)48.0004,3%
Historia de nuestro cine45.0003,0%
Onze35.0002,5%
Economia de guerra 30.0001,7%
En el punto de mira25.0002,5%
Ares revolution (23.15h)15.0001,5%
En el punto de mira (23.40h)14.0001,4%
VESPRE
  • El Tot són problemes (7,8%) es desploma -6,2 punts
Pasapalabra294.00021,4%
Sálvame sandía128.0009,1%
Aquí la tierra125.0008,3%
Tot són problemes112.0007,8%
Te ha tocado (19.50h)67.0005,5%
La Sexta Noticias 20h57.0004,3%
Cuatro al día 20h39.0003,0%
Opina Cat Vespre17.0001,3%
Senabre contraataca13.0000,8%
TARDA
  • Antena 3 i Tele 5 es reparteixen la franja
Tierra amarga160.00015,7%
Sálvame naranja 139.00013,4%
Boom! 129.00012,7%
Planta baixa95.0009,0%
El cazador90.0008,9%
Servir y proteger 77.0007,5%
Más vale tarde65.0006,3%
Cuatro al día35.0003,4%
Opina Cat4.0000,4%
SOBRETAULA
  • El Com si fos ahir arrasa (21,6%) i Sálvame limón es queda amb un baix 8,6%
Cuines 335.00024,0%
Com si fos ahir280.00021,6%
Amar es para siempre132.00012,1%
Saber y ganar113.0008,3%
Sálvame limón 109.0008,6%
Zapeando89.0007,2%
Cine 53.0004,7%
Todo es mentira27.0002,1%
Perry Mason24.0002,1%
MIGDIA
  • Melero (7,6%) fa el seu mínim i Arguiñano arrasa (24,5%)
TN Comarques215.00021,9%
La ruleta de la suerte 208.00018,9%
Cocina Karlos Arguiñano162.00024,5%
Ya es mediodía124.00012,3%
Al rojo vivo67.00012,6%
Alerta cobra31.0007,6%
Tot es mou28.0007,3%
En boca de todos24.0002,6%
Mañanas de cine23.0003,2%
Hablando claro20.0003,3%
MATÍ
  • Arús fa el seu màxim (28,6%)
Aruser@s (9h)91.00028,6%
El programa de Ana Rosa40.00011,9%
Aruser@s. El Humorning 39.00013,0%
Els matins39.00012,0%
Espejo público28.00011,4%
Alerta cobra22.0006,0%
La hora de la 111.0003,5%
Cafèe d'idees2.0000,7%

Font: CCMA, Dos 30'

Deixa un comentari