You are currently viewing Toni Cruanyes (24,6%) guanya al Portugal-Espanya (21,8%) i "El Circ" de 8tv fa rècord (3,8%)
"El Circ" de Frank Blanco (8tv)

Toni Cruanyes (24,6%) guanya al Portugal-Espanya (21,8%) i "El Circ" de 8tv fa rècord (3,8%)

TV3 (16,8%) lidera el dia a gran distància d'Antena 3 (11,7%) i Tele 5 (10,0%), mentre 8tv puja a un 1,2%

Dimarts per a TV3 (16,8%) gràcies als Telenotícies, el Cuines (25,5%), la sèrie Com si fos ahir (20,1%) i el Sense Ficció sobre l'1-O que va aconseguir un magnífic 21,3% i 423.000 espectadors. A La 1, el partit entre Portugal i Espanya va fer un bon 21,8% (32,6% a Espanya), però no no va poder amb el TN Vespre (24,6%).

A 8tv (1,2%), va aconseguir un dels seus millors dies amb rècord de temporada d'El Circ de Frank Blanco amb 35.000 espectadors i un 3,8%. Al 324, el Debat de Política General es va estimbar amb només 10.000 espectadors (2,9%) al matí i 15.000 (1,1%) a la tarda.

27/09
16,811,710,09,65,63,32,61,2
PRIME TIME
  • El Sense ficció sobre l'1-O arrasa (21,3%)
  • El Circ de Frank Blanco fa el rècord de la temporada (3,8%)
Portugal- Espanya (20.45h)440.00021,8%
Les urnes de l'1-O423.00021,3%
El hormiguero198.0009,2%
Cine. Ava163.00011,0%
Sense ficció (23.10h)127.00010,2%
Got talent (23h)118.00011,4%
First dates (21.45h)114.0005,4%
Hermanos (23h)111.0008,9%
Pesadilla en El Paraíso108.0005,1%
Comisario Montalbano90.0005,1%
El intermedio (21.30h)75.0003,5%
El taquillazo 66.0005,0%
Futura42.0003,3%
El Circ (23.50h)35.0003,8%
Onze (23h)34.0002,6%
El Circ (23h)30.0002,0%
El Pentàgon21.0001,0%
Més 32414.0001,0%
VESPRE
  • Pasapalabra (19,5%) lidera i el Limón puja amb la trucada de Tamara Falcó (11,7%)
Pasapalabra323.00019,5%
Està passant210.00013,7%
Sálvame sandía176.00011,7%
Prèvia Portugal-Espanya86.0006,2%
La Sexta Noticias 20h81.0005,9%
Info K26.0002,0%
Cuatro al día 20h25.0001,8%
Opina Cat vespre23.0001,7%
Senabre contraataca2.0000,1%
TARDA
  • Antena 3 i Tele 5 es reparteixen la franja i el Planta baixa puja +0,7 dècimes
Tierra amarga155.00015,2%
Sálvame naranja 132.00012,7%
Boom! 129.00012,4%
Planta baixa92.0008,7%
El cazador 82.0007,8%
Más vale tarde66.0006,4%
Todo es mentira bis45.0004,3%
Servir y proteger 38.0003,7%
Grandes documentales36.0003,4%
Cuatro al día23.0002,2%
Opina Cat11.0001,0%
SOBRETAULA
  • El Com si fos ahir lidera amb un 20,1% i 8tv (2,8%) supera a Cuatro (2,1%)
Cuines 358.00025,5%
Com si fos ahir246.00020,1%
Amar es para siempre132.00012,6%
Sálvame limón 99.0008,3%
Saber y ganar97.0007,4%
Tu tiempo con R. Brasero70.0005,8%
Zapeando54.0004,6%
Cine40.0003,8%
Perry Mason30.0002,8%
Todo es mentira26.0002,1%
MIGDIA
  • La Ruleta es dispara fins a un 20,2%
TN Comarques245.00024,0%
La ruleta de la suerte 237.00020,2%
Ya es mediodía130.00012,1%
Cocina Karlos Arguiñano114.00015,6%
Al rojo vivo55.0009,7%
Tot es mou45.00010,7%
Mañanas de cine41.0005,2%
Hablando claro25.0003,8%
El detectiu Conan18.0001,2%
Perry Mason8.0000,6%
En boca de todos7.0000,7%
MATÍ
  • Arús s'imposa (17,6%) i Els matins fan un correcte 14,8%
Aruser@s (9h)53.00017,6%
El programa del verano52.00014,7%
Els matins43.00014,8%
Aruser@s. El Humorning 38.00013,6%
Espejo público36.00010,2%
La hora de la 127.0008,9%
Alerta cobra16.0005,0%
Cafè d'idees4.0001,2%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre488.00024,6%
Noticias 2221.00011,4%
Informativos T5173.0008,9%
La Sexta Noticias 20h81.0005,9%
Cuatro al día 20h25.0001,8%

MIGDIA

TN Migdia445.00031,9%
Noticias 1198.00013,9%
Informativos T5114.0008,0%
Telediario 1111.0007,8%
La Sexta Noticias75.0005,4%
RÀNQUING SETEMBRE
14,410,79,56,95,74,23,00,8

Font: CCMA, Dos 30'

Deixa un comentari