You are currently viewing Toni Cruanyes arrasa amb més de mig milió d'espectadors (30,9%) i Arús torna líder (22,5%)
Toni Cruanyes al 'TN Vespre' (TV3)

Toni Cruanyes arrasa amb més de mig milió d'espectadors (30,9%) i Arús torna líder (22,5%)

Els telenotícies de TV3 aconsegueixen unes xifres espectaculars i la pel·lícula "Sis nits d'agost" (12,9%) lidera la seva franja

TV3 (14,6%) va ser la més vista de dilluns gràcies a les grans xifres de tots els seus telenotícies. El TN Vespre (30,9%) el TN Migdia (31,3%) i el TN Comarques (26,3%) van deixar sense opcions a la resta d'informatius.

A la nit, l'estrena de la pel·lícula sobre Xirinacs, "Sis nits d'agost" també va ser líder amb 192.000 espectadors i un 19,2%. El segon lloc va ser per a la sèrie turca d'Antena 3, Hermanos (8,9%) i el tercer per a l'enèsima emissió de "Pretty Woman" (8,4%).

29/08
14,610,39,96,25,84,23,2
PRIME TIME
  • La pel·lícula sobre Xirinacs a TV3 (12,9%) lidera amb comoditat
Sis nits d'agost192.00012,9%
El hormiguero121.0007,7%
Cine. Pretty Woman109.0008,4%
Días de cine 102.0006,7%
Hermanos (23h)96.0008,9%
First dates (21.45h)80.0005,1%
La noche de los cazadores66.0004,6%
El intermedio (21.30h)50.0003,0%
El taquillazo (22.30h)47.0005,9%
Viajeros Cuatro (23h)32.0002,8%
VESPRE
  • Pasapalabra (20,7%) s'imposa clarament a Llucià Ferrer (13,8%)
Pasapalabra257.00020,7%
Atrapa'm si pots estiu167.00013,8%
Sálvame sandía130.00010,4%
Aquí la tierra106.0008,0%
La Sexta Noticias 20h83.0006,5%
Te ha tocado (19.50h)72.0006,5%
Cuatro al día 20h39.0003,4%
TARDA
  • Sálvame naranja (14,2%) lidera i el Tot es mou estiu (4,1%) es diputa l'últim lloc amb Cuatro (4,0%)
Sálvame naranja 142.00014,2%
Tierra amarga130.00013,6%
Boom! 121.00013,2%
El cazador 71.0007,9%
Servir y proteger 69.0007,2%
Más vale tarde59.0006,1%
Tot es mou estiu39.0004,1%
Cuatro al día38.0004,0%
SOBRETAULA
  • El Paradís de les senyores (15,2%) s'imposa i el Limón (10,4%) guanya a Antena 3 (9,9%)
Cuines (15.40h)306.00024,9%
Cuines (15.55h)238.00019,3%
El Paradís de les senyores183.00015,2%
Sálvame limón 131.00010,4%
Amar es para siempre113.0009,9%
Saber y ganar112.0009,0%
Todo es mentira66.0005,3%
Zapeando64.0005,1%
Cine55.0004,7%
MIGDIA
  • El Comarques (26,3%) arrasa i Arguiñano fa un bon 17,4%
TN Comarques266.00026,3%
La ruleta de la suerte 176.00015,7%
Cocina Karlos Arguiñano126.00017,4%
Ya es mediodía77.0009,5%
Manduka74.0009,7%
Corazón76.0006,2%
Al rojo vivo50.0008,7%
En boca de todos49.0005,5%
MATÍ
  • Arús estrena temporada triomfant (22,5% i 24,7%) i Antena 3 cau a un 2,8%
Aruser@s (9h)62.00022,5%
El programa del verano48.00013,2%
Aruser@s. El Humorning 43.00024,7%
La hora de la 132.0008,4%
Notícies 32423.0008,6%
Alerta cobra22.0006,9%
Espejo público10.0002,8%
INFORMATIUS MÉS VISTOS

NIT

TN Vespre507.00030,9%
Noticias 2168.00010,6%
Informativos T5147.0009,1%
Telediario 288.0005,4%
La Sexta Noticias 20h76.0006,5%
Cuatro al día 20h39.0003,4%

MIGDIA

TN Migdia414.00031,3%
Noticias 1195.00014,3%
Informativos T5137.0009,2%
La Sexta Noticias101.0007,7%
Telediario 188.0006,7%
AIXÍ VA EL MES D'AGOST
13,410,38,06,25,54,43,1
CANALS CCMA
  • 324 (1,4%)
  • Super3/33 (0,3%)
  • Esport 3 (0,7%)

Font: CCMA, Dos 30', 8tv

Deixa un comentari